2733
2739
عنوان

خانوما جاری دارشدم میشه بیاید😭💔

| مشاهده متن کامل بحث + 1744 بازدید | 62 پست
خوب و معمولی عزیزم. اون الان تازه عروسه و ذوقشو دارن. یه کم بعد همه چیز عادی می‌شه براشون. جاری دیو ...

میدونم عزیزم بخدا چون خواهر نداره دوس دارم واسش مث ی خواهر شم ولی اون پز میده

🧡 من از اعضای بامداد خمارم😍قد ۱۷۴ وزن اولیه ۸۲ وزن هدف تا عید انشالله 💃💣💣💣💣 ۷۰💣💣💣💣🧡

۲ تا جاری بزرگتر از خودم دارم هیچ وقت با هم صمیمی نشدیم و هیچ وقت هم دعوا نکردیم رسمی هستیم

اینجیمه اورگیم بختیمیزقارادااولساکفنیمیز آق اولاجاخ🥺🥺🥺🥺🥺آنا کاش یوخویا گالایدون

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

ببین جاری خواهر نمی‌شه. ولی تا هست و می‌بینیش عادی رفتار کن. پز هم داد دایورت. وقتی ببینه اهمیتی نمی‌دی خودش کوتاه میاد. 

نویسنده‌ی سه اثر چاپ شده و  روزنامه‌نگار  کلیک===>خاطره زیبای زایمانم
و جاری نیز موجودی از موجودات خداست  خدا شاهده نه گاز میگیره نه اومده زندگی شما رو به هم بریزه ...

گاز😂😂😂😂😂😂

من از سال ۹۴ خواننده خاموش بودم..۹۶اولین کاربریم..۹۹دومین کاربری که تعلیق شد به درخواست خودم..و الان هم که با سومین کاربری اینجااام:)
2738

ن لطفا از این فازها بر ندارین خواهر بشم زیاد بری سمتش خودش بالا میگیره عادی رفتار کنین 

اینجیمه اورگیم بختیمیزقارادااولساکفنیمیز آق اولاجاخ🥺🥺🥺🥺🥺آنا کاش یوخویا گالایدون

خب چطوری پز میده  ؟؟

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
چقد فاصلتونه مثلا اون ماشین شخصی داره تو نداری؟

ن مثلا پدراون ی خونه ی سه طبقه دارن باباش مهنسه ی شرکتی بود که الان فوت کرده و زمینو خونه ی جای دیگه دارن اوناشهرین ،خونواده ی من روستایین 

🧡 من از اعضای بامداد خمارم😍قد ۱۷۴ وزن اولیه ۸۲ وزن هدف تا عید انشالله 💃💣💣💣💣 ۷۰💣💣💣💣🧡
خب چطوری پز میده  ؟؟

به من میگه من شوهرمو برمیدارم میریم توی ی طبقه از خونه های بابام اینا میشینیم و تواینجا چطور زندگی میکنی با خونواده ی شوهر 

به من میگه من شوهرمو برمیدارم میریم توی ی طبقه از خونه های بابام اینا میشینیم و تواینجا چطور زندگی م ...

خب بگه اسی حواست باشه ها یه وقت بد خونواده شوهرتو پیشش نگیا . نزنه به سرت چیزی بگی 

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2706