2726
عنوان

خانوما جاری دارشدم میشه بیاید😭💔

1741 بازدید | 62 پست

من چهارمین فرزند از ی خونواده ی متوسط هستم و عروس بزرگ خونواده ی شوهرمم،شوهرم اینا دوخواهرو ی برادرن و برادرشوهرم دوروزی هست که عقد کرده و خونواده ی خانومش پولدارن ،زیاد ن ها ولی از خونواده ی من پولدارترن پدرشوهرم اینا بخاطر پولدار بودن جاریم خیلی تحویلش میگیرن   جاریمم ی کم پز میده ،من الان با این جاری چطور رفتار کنم چون تاحالا جاری نداشتم نمیدونم چطور باید باهاش رفتار کنم

🧡 من از اعضای بامداد خمارم😍قد ۱۷۴ وزن اولیه ۸۲ وزن هدف تا عید انشالله 💃💣💣💣💣 ۷۰💣💣💣💣🧡

چقد فاصلتونه مثلا اون ماشین شخصی داره تو نداری؟

افسردگی از جنس غم نیست،خشم است،خشمی علیه خود!خشمی که رو به درون چرخیده وحمله میکند.///شما روح ندارید! شما روح هستید، ک جسم دارید.👻 روانشناس🤓🧠

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
بعضی وقتا داخل نی نی سایت حس میکنم جاری مثلا یه موجود ناشناخته ست....بابا آدمه😁

میدونم ولی میخوام از اول آشناییم باهاش بفهمم باید رفتارم چطور باشه باهاش

🧡 من از اعضای بامداد خمارم😍قد ۱۷۴ وزن اولیه ۸۲ وزن هدف تا عید انشالله 💃💣💣💣💣 ۷۰💣💣💣💣🧡
از الان طرح دوستی بریز خودتو با جمع یکی کن نه که ناراحت نشون بدی خودتو و گوشه گیری کنی  تو هم ...

تحویلش میگیرم ولی اون پز پولداریشو میده😔

میدونم ولی میخوام از اول آشناییم باهاش بفهمم باید رفتارم چطور باشه باهاش

یه دوست جدید وارد زندگیت میشه،چطور رفتار میکنی؟

با توجه به زندگی مامانم ک میبینم بنظرم از در دوستی وارد بشی بهتره

باید دنیارو دَک کنیم/پسبخندنخندی مدیونی😉
2706