2733
2739
عنوان

خانوما جاری دارشدم میشه بیاید😭💔

| مشاهده متن کامل بحث + 1744 بازدید | 62 پست
میدونم عزیزم بخدا چون خواهر نداره دوس دارم واسش مث ی خواهر شم ولی اون پز میده

اشتباه میکنی هر قدر هم بخوای خواهر نمیشه

از قدیم گفتن دوری و دوستی

فقط احترام و لطف خوش با حفظ فاصله و تماممممم

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
همونجور که با بقیه ادما رفتار میکنی 😐 بابا آدمه بدبخت هیولا که نیس  ینی یه خارجی بیاد ایران ف ...

آخه پدر شوهرم اینا بخاطر پولش بخدا خیلی تحویلش میگیرن واسه پدرشوهرم پولدار بودن اولویته

🧡 من از اعضای بامداد خمارم😍قد ۱۷۴ وزن اولیه ۸۲ وزن هدف تا عید انشالله 💃💣💣💣💣 ۷۰💣💣💣💣🧡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونم ولی میخوام از اول آشناییم باهاش بفهمم باید رفتارم چطور باشه باهاش

مثه جاری من مادرشوهرم وقتی رفت هاستگاریش انقد تحویلش گرفتن جاریمو دختره هوا برش داشت میومد خونه اینا مادرشوهرم پشتش بالشت میزاشت تا این حد اصن لیوان چاییشو خودش نمیبرد آشپزخونه بعد اینا فک کردن چقد جهاز میاره آخرشم همه جهیزیش یکم ظرف و ظروف بود کلن مادرشوهرش تیرش به سنگ خورد الانم مثه سگ تحویلش نمیگیره 

به من میگه من شوهرمو برمیدارم میریم توی ی طبقه از خونه های بابام اینا میشینیم و تواینجا چطور زندگی م ...

وارد این بحث های خاله زنکی نشو

عاقبت نداره 

پز مال بابا دادن ک هنر نیست

کارزار ابطال مدارک هویتی جعلی اتباعhttps://www.karzar.net/61859
2728

تازه دوروزه اومده خب تحویلش بگیرن برخوردت هم معمولی باشه شایدالان پولدارن وبهش توجه میکنن یه طوری برداشت کردی....وااینکه اگه بخوان بخاطرپولدارتربودن ویاپولدارتربودنش همینطوری پزبده کاملاعادی ترباش...چون اصلا ارزش فکرکردن هم نداره

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
ن مثلا پدراون ی خونه ی سه طبقه دارن باباش مهنسه ی شرکتی بود که الان فوت کرده و زمینو خونه ی جای دیگه ...

خوش برخورد باش...خوش پوش باش...خوش کلام باش و با اعتماد به نفس

بهت قول میدم این تفاوت به چشمش نمیاد

خودت باش خنثی خنثی زیاد باش گرم نگیر ی جوری هم رفتار کن ک انگار متوجه نشدی داره پز میده  خانواد ...

خانوما آخه شوهرمم پیش پدرش اینا تعریفش میکنم میگه که شانس برادرمو ببین ی خانومه پول دار گیرش اومده😭

🧡 من از اعضای بامداد خمارم😍قد ۱۷۴ وزن اولیه ۸۲ وزن هدف تا عید انشالله 💃💣💣💣💣 ۷۰💣💣💣💣🧡

من از جاریم خیلی سرترم ولی اون خوشبخت تره شوهرش دلسوزتره بختش بلندتره  خانواده خودم تحصیلات بالا وضع مالی خوب خودمم خوش تیپ و هنرمندم 

کار شوهر و حتی برادرشوهرم از بابامه اون دختر سرایدار باشخصیت  خانواده خوبی داره ولی خودش و برادر شوهرم خیلی حسودن در حالیکه من تو  سختی زندگی  میکنم اون خبر نداره

2740
میدونم عزیزم بخدا چون خواهر نداره دوس دارم واسش مث ی خواهر شم ولی اون پز میده

عزیزم اصلا نیازی نیست باهاش مثل خواهر شی، بذار همین اول راهی بهت بگم چکار کن

اول اینکه باهاش معمولی باش نه بی محلی کن نه خودت بچسبون بهش. احترام بذار و احترام ببین

دوم اگه پز داد، با یه لبخند ملیح فقط گوش کن و هیچیییی نگو.

سوم اگه خانواده همسرت بی نهایت هم بینتون فرق گذاشتن به هیچ عنوان به روی هیچکس نیار که برچسب حسود بهت نزنن.

چهارم اگه تو آینده جاریت دلش از خانواده همسرش خون هم بود و سفره دلش پیشت باز کرد فقط و فقط شنونده باش و هیچی نگو و هرگز سفره دلت پیشش باز نکن (شنیدی که میگن حرف دلت به فرش زیر پات بزن ولی به جاری نزن!!)

پنجم اینکه به هیچ عنوان هم برای اینکه خودت پیش خانواده ی شوهرت عزیز کنی احتیاجی نیست بری مثل کارگر خونشون کار کنی( منظورم اینه که نری اونجا جارو  کنی و گرد گیری ونمیدونم پتو بشوری و...)  در حد سفره انداختن و ظرف شستن کافیه مثل قبل جاری داشتن باش و کارایی که یه عروس عاقل میکنه رو انجام بده! 

وارد این بحث های خاله زنکی نشو عاقبت نداره  پز مال بابا دادن ک هنر نیست

آخه باباش فوت شده به جز خودش ی برادر کوچیکتر داره برادرشوهرم اینا هم با ماشین اینا رفتو آمد میکنن

خانوما آخه شوهرمم پیش پدرش اینا تعریفش میکنم میگه که شانس برادرمو ببین ی خانومه پول دار گیرش اومده😭

شوخی میکنه خخخ. بگو ناراحتی منو پس بده پول دارشو بگیر مردی ک بخواد ی دختری بگیر آویزون جیب باباش بشه که مرد نیست. زندگی هم ک ب خاطر پول ب وجود بیاد ب خاطرهمونم ازهم میپاشه

تو یه خونه این با خانوادهدشوهرت؟

توی ی حیاط با دوتا خونه ی مجزا

آخه باباش فوت شده به جز خودش ی برادر کوچیکتر داره برادرشوهرم اینا هم با ماشین اینا رفتو آمد میکنن

ان شاءالله شما هم با تلاشتون به هدفتون برسید

چ میشه کرد یکی بیشتر داره یکی کمتر

ولی خب دلیل نمیشه ک اون از شما سرتر باشه

کارزار ابطال مدارک هویتی جعلی اتباعhttps://www.karzar.net/61859
2706