2733
2734
عنوان

دخترم ژیلت برداشته موهای صورتش رو زده

| مشاهده متن کامل بحث + 5661 بازدید | 134 پست
خب رنگ کنه  خواهرمنم بعد کنکورش یه تیکه از موهاشو صورتی کرد چه عیبی داره

دیگه عیبشو من بگم‌هم فایده نداره چون معلومه قبول ندارین .فقط متاسفم چقدر قبح خیلی چیزا رفته .شمارو نمیگم دوست عزیز کلا ...

کاربری سابقم ترکید😏شعارمن:نیست درمان مردم کج فهم را جز خاموشی .ماهی لب بسته خون در دل کند قلاب را 😊
دعواش نکنولی بهش بگو کارش اشتباهه از الان دست به صورتش میزنه حتما ۱۸ سالگی هن میخواد موهاشو رنگ گنه ...

بعدم یه رنگ قشنگ فانتزی بزنه عیبش چیه مثلا میگه دوست دارم نوک موهامو بنفش تیره کنم بزرگ شدم.

#نه_به_سقط_جنین_عمدی  #جنین_انسان_است  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دعواش نکنولی بهش بگو کارش اشتباهه از الان دست به صورتش میزنه حتما ۱۸ سالگی هن میخواد موهاشو رنگ گنه ...

وای خدای من

مگه باید بخاطر یه رنگ مو ازدواج کنه؟

تورو خدا گیسامو ول کنین من فقط نظر خودمو گفتم
2731
ما شهرستان بودیم بیشتر جماعتی😁😂

مگه حموم ربطي به شهرستان داره؟يعني چند نفري ميرفتين حموم؟

من فكر كنم از ٨-٩ سالگي خودم ميرفتم حموم 

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
واااا چه ربطی داره. اصلا لازم نیست صورت دختر موی زائد داشته باشه

خب پس الان حرف شما چیه؟ چرا اومدی پرسیدی ؟ 😑 

کاربری سابقم ترکید😏شعارمن:نیست درمان مردم کج فهم را جز خاموشی .ماهی لب بسته خون در دل کند قلاب را 😊
😂هم سنش بودم از حموم ژیلت برمی‌داشتم یکم دستمو میزدم نصفه نیمه بعد مثل بید میلرزیدم می‌ترسیدم مامان ...

من که دستام پرمو بود مامانم  از ۱۳ سالگیم خودش یادم داد دستامو اصلاح کنم😂ولی یادم نداد تیغ بده بعدها خیلی بیشتر شدن..که الان با لیزر رفتن تقریبا

ماییم و نوایِ بی نوایی بسم الله اگر حریف مایی...🦋
2740
مهربونم شما هم ی چیزی میگین ها  موهای زائد که هر وقت دربیان باید شیو بشن ربطی به چند سالگی ندار ...

قربونت برم پس فلسفه رویششون چی ی مطالعه بکن فدات شم 

هرچند نظر شما عمومیه

👑sen benim herşeyimsin
دیگه عیبشو من بگم‌هم فایده نداره چون معلومه قبول ندارین .فقط متاسفم چقدر قبح خیلی چیزا رفته .شمارو ن ...

نه بگو اخه دقیقا عیبش چیه😐

خیلی چیزارو الکی بزرگش کردن

والا خواهرمن رنگ کرد هیچی هم نشد چهارتا عکس گرفت خودش خسته شد دوباره مشکی کرد

در عوض واسش عقده نشد که به عشق این چیزا بخواد عردس بشه یا تا عقد کرد موهاشو زرد کنه😂

قربونت برم پس فلسفه رویششون چی ی مطالعه بکن فدات شم  هرچند نظر شما عمومیه

منظورت از فلسفه رويش همون ديدگاهيه كه بعضي ها دارن كه موي زائد رو نبايد زد؟

خوب اون اعتقاد يه گروه كوچيكي از مردمه ميدونم خيلي از هنرپيشه ها هم موهاي زير بغلشون رو هم نميزنند اما اكثريت موهاشونو ميزنند

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
دیگه عیبشو من بگم‌هم فایده نداره چون معلومه قبول ندارین .فقط متاسفم چقدر قبح خیلی چیزا رفته .شمارو ن ...

عزیزم ولی واقعا رنگ مو قبح نداره ولی آرایشو لباسهای جلف درست نیست...ولی رنگ مو چه قبحی داره

ماییم و نوایِ بی نوایی بسم الله اگر حریف مایی...🦋