2737
2734
عنوان

دخترم ژیلت برداشته موهای صورتش رو زده

| مشاهده متن کامل بحث + 5662 بازدید | 134 پست
 از معجزات جهان

باش😄

ﻛﺎﻓﺮﺍﻥ ﻣﻰ ﺧﻮﺍﻫﻨﺪ ﺗﺎ ﻧﻮﺭ الله ﺭﺍ ﺑﻪ ﮔﻔﺘﺎﺭ ﺑﺎﻃﻞ (ﻭ ﻃﻌﻦ ﻭ ﻣﺴﺨﺮﻩ) ﺧﺎﻣﻮﺵ ﻛﻨﻨﺪ ﻭ ﺍﻟﺒﺘﻪ الله ﻧﻮﺭ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﻫﺮ ﭼﻨﺪ ﻛﺎﻓﺮﺍﻥ ﺧﻮﺵ ﻧﺪﺍﺭﻧﺪ، ﻛﺎﻣﻞ ﻭ ﻣﺤﻔﻮﻅ ﺧﻮﺍﻫﺪ داشت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون الان توی سنی هست که دوست داره زیبا باشه و اینکه الان توی بلوغ رفته و اعضای صورتش تغییر کرده یکم طبیعیه که مثلا دوست داشته باشه تغییر توی قیافش ایجاد کنه که خوشگل بشه.یا اینکه تحت تاثیر دوستاش هم هست.مثل اینکه بعضیا جوش های صورتشونو دستکاری میکنن.دعواش نکن فقط کافیع بهش بگی اگه از الان بخواد موهای صورتشو بزنه موهای زیرپوستی درمیاره،جوش میزنه و خیلی چیزهای دیگه.اگه خیلی حساسه فقط بهش اجازه بده موهای پشت لبشو بزنه بقیه صورتشو دست نزنه.منم دوازده سالم بود پشت لبمو میزدم

چه همه تواین تاپیک لاکچرین😂😂😂 فقط بنظرمن زودبود واسه اصلاح صورت😐😐😐😐😐 وواقعا هم ۱۲ سال خیلی ...

این چیرا بستگی به فرهنگ و زمان داره.حتما زمان شما یه کار رایجی نبوده.ولی الان زیاد بد نیس

2731

بچه ها رو باید طوری تربیت کرد ک اعتماد بنفس داشته باشن نه اینکه از بچه گی به فکر آراستگی ظاهر باشن،وقتی مادرا تمدن رو تو اصلاح صورت یه دختر ۱۲ ساله میبینن چه انتظاری باید از بچه ها داشت؟؟؟

ﻛﺎﻓﺮﺍﻥ ﻣﻰ ﺧﻮﺍﻫﻨﺪ ﺗﺎ ﻧﻮﺭ الله ﺭﺍ ﺑﻪ ﮔﻔﺘﺎﺭ ﺑﺎﻃﻞ (ﻭ ﻃﻌﻦ ﻭ ﻣﺴﺨﺮﻩ) ﺧﺎﻣﻮﺵ ﻛﻨﻨﺪ ﻭ ﺍﻟﺒﺘﻪ الله ﻧﻮﺭ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﻫﺮ ﭼﻨﺪ ﻛﺎﻓﺮﺍﻥ ﺧﻮﺵ ﻧﺪﺍﺭﻧﺪ، ﻛﺎﻣﻞ ﻭ ﻣﺤﻔﻮﻅ ﺧﻮﺍﻫﺪ داشت.
یه چیزی میگم بعد ناراحت میشی بیخیال

من ب حرفای مجازی زیاد اهمیت نمیدم

زندگیتون رو فدای حرف مردم نکنید .بعضی مردم‌ کتاب رایگان نمی‌خوانند چون رایگان است .کتاب پولی نمی‌خوانند چون گران است  فقط حرف میزنن چون مفت است😏
بچه ها رو باید طوری تربیت کرد ک اعتماد بنفس داشته باشن نه اینکه از بچه گی به فکر آراستگی ظاهر باشن،و ...

اها یعنی سیبیل داشتن نشونه با اعتماد به نفس بودنه

هر چیزی رو به هم ربط میدید

همین که ظاهرش براش مهمه،نشون میده خودش رو دوست داره و اعتماد به نفس بالایی داره و برای خودش ارزش قائل هستن 

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،،،همه در نوازش ملایم یه انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون،تا وقتی که دیگه نداشتمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی⁦♥️⁩
2738
بنظر من دختری که بخواد بخاطر رنگ‌مو چه قدیم چه الان ازدواج کنه یه عقده ای هست و بااون‌مبحث کاری کلا ...

من با دهنم حرف میزنم مثل اینکه شما با جای دیگت حرف میزنی که نمیفهمی من چی گفتم 

عقده ای بچه های شماها میشن که تجربه هرچیزی میشه آرزوشون

شکست عشقی رو بچه هایی میخورن که پدر مادرشون سخت گیره و دنبال توجه بقین 

خودکشیم الان خیلی رایج شده و ازقضا سن آدمایی که خودکشی میکنن هم افزایش پیدا کرده و بچه نیستن

تورو خدا گیسامو ول کنین من فقط نظر خودمو گفتم
این نظر شماست.اما از نظر من که شغلم مربوط به نوجوان هاست و وضعیت شون رو می بینم،سختگیری به‌خاطر این ...

بحث کردن با ایشون مثل این میمونه که داری به دیوار توضیح میدی

بچه ها رو باید طوری تربیت کرد ک اعتماد بنفس داشته باشن نه اینکه از بچه گی به فکر آراستگی ظاهر باشن،و ...

اعتماد به نفس داشتن دلیل بر این نیست که شلخته بری بیرون و به خودت نرسی که من اعتماد به نفس دارم

بچه ایشونم به احتمال زیاد مسخره کردن و بخاطر همین این کار رو کرده 

مسخره کردن هم اعتماد ب نفس ادم رو میاره پایین

از کسی که به بیکینی به همچین جا مقدسی که خدا برای زن خلق کرده میگه شرمگاه چه انتظاری دارید&n ...

من رفتم تو نت گشتم ببینم شرمگاه چیه

من با دهنم حرف میزنم مثل اینکه شما با جای دیگت حرف میزنی که نمیفهمی من چی گفتم  عقده ای بچه ها ...

چقدر عقده ای هستی خودت دلم برات سوخت . 

ریپ بزنی جوابم امضامه.

مانا باشید🙏

کاربری سابقم ترکید😏شعارمن:نیست درمان مردم کج فهم را جز خاموشی .ماهی لب بسته خون در دل کند قلاب را 😊
چقدر عقده ای هستی خودت دلم برات سوخت .  ریپ بزنی جوابم امضامه. مانا باشید🙏

یه عقده ای چسبیده به دهنت هر موقع کم اوردی میگی عقده ای عقده ای

کج فهم تویی که در برابر فهمیدن مقاومت میکنی

این همه ادم میگن طرز فکرت مشکل داره بازم ب ما میگی عقده ای؟

شماها با توهین به بقیه میخواین خودتونو بکشین بالا ولی همون ته تها میمونین