2733
2739
عنوان

دخترم ژیلت برداشته موهای صورتش رو زده

| مشاهده متن کامل بحث + 5671 بازدید | 134 پست
خب فداش شم برو سرشو بشور و وسایل و برنده رو توی حموم بعد این نزار  برا ۱۲ ساله هنوز زوده حتی م ...

شما تا چندسالگی با مامانتون میرفتین حمام؟😐

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

دعواش نکنولی بهش بگو کارش اشتباهه از الان دست به صورتش میزنه حتما ۱۸ سالگی هن میخواد موهاشو رنگ گنه مثل زنا 😒

کاربری سابقم ترکید😏شعارمن:نیست درمان مردم کج فهم را جز خاموشی .ماهی لب بسته خون در دل کند قلاب را 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب فداش شم برو سرشو بشور و وسایل و برنده رو توی حموم بعد این نزار  برا ۱۲ ساله هنوز زوده حتی م ...

دختر ۱۲ ساله رو سرشو بشوره؟ 

نوجوانه ها 

بعد هم شرمگاهی چرا زوده؟ اینا جزو بهداشته فردیه دیر وزود نداره

عزیزمم اسی دعواش نکنیا 

واقعا موی زائد واسه دختر ۹/۱۰ سال ب بالا خیلی بده بعضیا ام کلن عین من پرموان خیلی بدتر میشه 

There is GOD💚💚💚   ..                                               
2728
واااا. من باید با دخترم تا تو حموم برم؟

هیچ اشکالی نداره ول کن، حالا ما خوب بود که تو راه مدرسه از سگ سیبیل و چنگیز اَبرو و همه چی بهمون می گفتند؟!!!!! عزیزم زمان اقتضا می کنه نمیگم بذار هرکار دوست داره بکنه ولی سبیل و اینا نیاز نیست آدم آنقدر داشته باشه🙄😕😒

برای نجات پیدا کردنم از این لجن که داخلش گیر کردم صلوات بفرست دوست گلم🥰
2740
دعواش نکنولی بهش بگو کارش اشتباهه از الان دست به صورتش میزنه حتما ۱۸ سالگی هن میخواد موهاشو رنگ گنه ...

واااا چه ربطی داره. اصلا لازم نیست صورت دختر موی زائد داشته باشه

#نه_به_سقط_جنین_عمدی  #جنین_انسان_است  

مشاور چیه؟!!!!! 😳 مگه بچه چشه، اینکارا رو نکنین ببره مشاور، مشاور غش کنه از خنده؟!! بگه مگه چشه ک آوردی 

برای نجات پیدا کردنم از این لجن که داخلش گیر کردم صلوات بفرست دوست گلم🥰
بخدا فهمید چی میگی مت هم اون دوره رو گذروندم کلی هم حرف میتونم بگم که میترسم بریزن سرم ولی گرفتم من ...

خب پس چرا میگی برو دخترتو بشوررررر 🤦‍♀️😂😂😂😂

ماییم و نوایِ بی نوایی بسم الله اگر حریف مایی...🦋
ما شهرستان بودیم بیشتر جماعتی😁😂

حموم عمومی؟😃

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
دختر ۱۲ ساله رو سرشو بشوره؟  نوجوانه ها  بعد هم شرمگاهی چرا زوده؟ اینا جزو بهداشته فردیه ...

تو نظرخودتو داری من هم نظر خودموهرکسی آزاده نظرشو بگه ولی مطالعه داشتم مطمئنم ی چیزی میگم

👑sen benim herşeyimsin

مهربونم شما هم ی چیزی میگین ها  موهای زائد که هر وقت دربیان باید شیو بشن ربطی به چند سالگی نداره که