2737
2739
عنوان

حستون تو روزای اخر منتهی به عروسیتون چی بود

| مشاهده متن کامل بحث + 1630 بازدید | 170 پست
نه مامان بابام میاوردنم خونه میزدم زیر گریه اصن با بابا مامانم زاحت نبودم اصلا و انگار نمیشناختمشون ...

خب تا ۷ رو که می گی پیش مامان بابات بودی.

خونه شون نزدیک بود؟

تو خودت به این رسیدی که نیاز داری امام زمان بیاد؟ برای نجات مردم بیگناه و ستمدیده، برای ریشه کن کردن ظلم ، برای آوردن رفاه، برای تموم شدن این روزگار سیاه، برای عوض شدن و برچیده شدن هر سیستم کثیفی، برای نجات خودت!!!!! کی قراره  این نیاز رو درک کنی؟ کی آماده ای ؟ کی حس می کنی وقتشه؟ بهونه ات برای تعلل چیه؟ ....
کلا اعصابم خورد بود باهمه دعوا داشتم لباس عروسم یه هفته قبل از عروسیم و رفتم پرو نهایی.انگار قبل از ...

الان که تو زندگیه خودتون هستین و به اون روزا فکر میکنید خندتون میگیره که چرا استرس داشتین؟؟؟یعنی زندگی قشنگه؟ارزششو داره خونه مامان باباتو ول کنی؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گریه کردی اونا چی گفتن؟

هیچی زدم بیرون اومدم خونمون . چی میخاستن بگن اینقد گفتن داداشت نمیاد طفلی گناه داره توعروسی یدونه خواهرش نیست که زدم زیر گریه به شوهرمم گفنم تقصیر توعه بعت گفتم زودتر بگیریم که تو مرخصی باشه داداشم قبول نگردی 

ممنونمخدایخوبم  تو سر سخت تر از این حرفایی چشماتو ببند و ادامه بده 🌸🏵🌹🌺🌻🌼🌷⚘🌱🪴🌲🌳🌴🌵🌾🌿☘🍀🍁🍂🍃🦋🦚🦜🐳🐋🐬🐌🐚🦈🐡🐠🐝🐞🐑🐱🐈🐈‍⬛🐶
2728
منم داداشم سربازه ولی محاله اگه نیاد برم خانوادم خط قرمزمه من و تو چقد شبیه هستیم

😭😭😭من فقط دلم برا داداشم کبابه که نمیاد ولی چاره ایم ندارم 

ممنونمخدایخوبم  تو سر سخت تر از این حرفایی چشماتو ببند و ادامه بده 🌸🏵🌹🌺🌻🌼🌷⚘🌱🪴🌲🌳🌴🌵🌾🌿☘🍀🍁🍂🍃🦋🦚🦜🐳🐋🐬🐌🐚🦈🐡🐠🐝🐞🐑🐱🐈🐈‍⬛🐶
تموم شد دیگه غصه نحور 

نه عزیزم غصه نمیخورم  اون موقعم فقط نگران ممامانم بودم رد شد رفت ولی بعضیا وقتا لجم میگی چرا هیچ کسی نه به من نه به شوهرم کمک نکرد 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
چون عقدم طولانی بود حس اینکه بالاخره زندگیم جهت دار شده

منم عقدم طولانی بود .ولی این حسوندارم 😂

اره

دوست منم از کردستان رفت خراسان 

یه دوستمم از خراسان به اردبیل

خودمم راه دورم ولی از شما یه مقدار کمتره

تو خودت به این رسیدی که نیاز داری امام زمان بیاد؟ برای نجات مردم بیگناه و ستمدیده، برای ریشه کن کردن ظلم ، برای آوردن رفاه، برای تموم شدن این روزگار سیاه، برای عوض شدن و برچیده شدن هر سیستم کثیفی، برای نجات خودت!!!!! کی قراره  این نیاز رو درک کنی؟ کی آماده ای ؟ کی حس می کنی وقتشه؟ بهونه ات برای تعلل چیه؟ ....
2738
منم اینارو میگم به خودم ولی باز دلم داره میترکه میگم به خودم مثلا شهر دور که نمیرم و هر روز میام و. ...

اخ گفتی . من دارم فقط دلداری میدم ولی قلبم الان تو دهنمه 

میخواستم همه چیو کنسل کنم. به وحشتی گرفته بود منو.

ازدواج کرذین؟؟الان چطوره شوهرت

منم مامانم همش اینو میگه میگه مگه اول نفری عروسی کردی؟پاشو آبرومون رو نبر😅 اسی کی عروسیته به سلام ...

پنجشنبه هفته بعد عزیزم

2706