2737
2734
عنوان

حستون تو روزای اخر منتهی به عروسیتون چی بود

| مشاهده متن کامل بحث + 1630 بازدید | 170 پست
وقتی رفتم خونه خودم فهمیدم بر خلاف تصورم خیلی سخت نمی‌گذره یک چند روز که گذشت دیدم نه کارای زیادی هم ...

پس بچه دار نشم 😂مرسی عزیزم

ممنونمخدایخوبم  تو سر سخت تر از این حرفایی چشماتو ببند و ادامه بده 🌸🏵🌹🌺🌻🌼🌷⚘🌱🪴🌲🌳🌴🌵🌾🌿☘🍀🍁🍂🍃🦋🦚🦜🐳🐋🐬🐌🐚🦈🐡🐠🐝🐞🐑🐱🐈🐈‍⬛🐶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من این حسا نیومد سراغم چون اول کرونا بود تمام وجودم استرس بود اخرشم جشن نگرفتیم😥 و من همش به فکر ج ...

از شرق تا غرب دور رفتی؟

تو خودت به این رسیدی که نیاز داری امام زمان بیاد؟ برای نجات مردم بیگناه و ستمدیده، برای ریشه کن کردن ظلم ، برای آوردن رفاه، برای تموم شدن این روزگار سیاه، برای عوض شدن و برچیده شدن هر سیستم کثیفی، برای نجات خودت!!!!! کی قراره  این نیاز رو درک کنی؟ کی آماده ای ؟ کی حس می کنی وقتشه؟ بهونه ات برای تعلل چیه؟ ....
داداشم نظامیه شهردیگست میگه شاید بهش مرخصی ندن که بیاد. نمیدونم والا دیشب کلی سراین موضوع گریه کردم

منم داداشم سربازه

ولی محاله اگه نیاد برم

خانوادم خط قرمزمه

من و تو چقد شبیه هستیم

2731
پس با این اوضاع به هیچ وجه نباید برات سخت باشه چون تو طول زندگیت مستقل بودی و خیلی شرایط جورواجور ر ...

اره پس براتو سختتره ولی برا همسشه که نمیری میای سر میزنی بهشون

ممنونمخدایخوبم  تو سر سخت تر از این حرفایی چشماتو ببند و ادامه بده 🌸🏵🌹🌺🌻🌼🌷⚘🌱🪴🌲🌳🌴🌵🌾🌿☘🍀🍁🍂🍃🦋🦚🦜🐳🐋🐬🐌🐚🦈🐡🐠🐝🐞🐑🐱🐈🐈‍⬛🐶
وای من گریه کنم مامانم میگه پاشو انگار اولین نفره که عروس میشه😂😂دیشب دیگه تحمل نکرد خونه مادرشورم ...

ای بابا 😂😂😂😂😂

اره هفته اول یکم همه چیز در ابهام هست بعدش عادی میشه🥰😂

من یک مادرم، مادری بدون زایمان اما عاشق فرزندانم. حس شیرین مادریم را با هیچ لذتی تغییر نخواهم داد.     
خسته وداغون دلشوره یه وضعی یک هفته به عروسیم مامانم مریض شدهمراهش بودم تا دو روز قبل عروسی مرخص شد ج ...

تموم شد دیگه غصه نحور 

2740
اره پس براتو سختتره ولی برا همسشه که نمیری میای سر میزنی بهشون

منم اینارو میگم به خودم ولی باز دلم داره میترکه

میگم به خودم مثلا شهر دور که نمیرم و هر روز میام و......ولی بازم استرس ولم نمیکنه

از بس غصه خوردم شدم عین معتادا قیافم،چجوری عروس شم اینجوری

میخواستم همه چیو کنسل کنم. به وحشتی گرفته بود منو.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
دور از جون😂ان شالله اینقد راحت باشه برات که انگیزه بشه برای زایمان مجدد😍

🤣ایشالا برای شما هم همینطور😘

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
کلا اعصابم خورد بود باهمه دعوا داشتم لباس عروسم یه هفته قبل از عروسیم و رفتم پرو نهایی.انگار قبل از ...

😂😂به خاله شوهرت خندم گرف منم الان فقط منتظرم بلانسبت شما یکی پاچه نشون بده برم بگیرم😂

وای من گریه کنم مامانم میگه پاشو انگار اولین نفره که عروس میشه😂😂دیشب دیگه تحمل نکرد خونه مادرشورم ...

منم مامانم همش اینو میگه

میگه مگه اول نفری عروسی کردی؟پاشو آبرومون رو نبر😅

اسی کی عروسیته به سلامتی؟؟؟؟

🤣ایشالا برای شما هم همینطور😘

ممنونم😍

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
خودت یا والدینت گیر ندادن که برگردی خونه؟! بازم خواهر برادر داری؟ دیگه با این همه تجربه تو راحت ...

نه مامان بابام میاوردنم خونه میزدم زیر گریه اصن با بابا مامانم زاحت نبودم اصلا و انگار نمیشناختمشون خیلی بد بود اخ عادت کرده بودم به اونجا😐

2706