2726
عنوان

حستون تو روزای اخر منتهی به عروسیتون چی بود

| مشاهده متن کامل بحث + 1630 بازدید | 170 پست
خب دیگه مشکلی نیست که  سعی کن از این‌روزا لذت ببری و این‌افکار رو‌از خودت‌دور کنی ادم‌یک‌بار ب ...

😂😂منم میخام برم اهنگ بزارم فقط برقصم ولی اونقد کار رو سرم ریخته وقت نمیکنم اصن

ممنونمخدایخوبم  تو سر سخت تر از این حرفایی چشماتو ببند و ادامه بده 🌸🏵🌹🌺🌻🌼🌷⚘🌱🪴🌲🌳🌴🌵🌾🌿☘🍀🍁🍂🍃🦋🦚🦜🐳🐋🐬🐌🐚🦈🐡🐠🐝🐞🐑🐱🐈🐈‍⬛🐶
اره میخایم دوتایی بریم برا رزرو و اینا که دوتایی میریم ولی خریدو نمیدونم واقعا اجازه بدن یانه پاشن ب ...

اسی با همسرت منتطقی حرف بزن بگو خودمون دوتایی بریم بخدا اکثر این خریدا که خانوادگی رفتن با بحث و دلخوری بوده چرا اونو برداشتی چرا اینو برنداشتی چرا کم شد چرا زیاد نشد

سلامتی اون ک وقتی تو بغلم میگیرمش همه ی وجودم میلرزه…نه از ترس یا از لذت،نه!!!!!!!!واسه وحشت از فردای بدون اون…!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی با همسرت منتطقی حرف بزن بگو خودمون دوتایی بریم بخدا اکثر این خریدا که خانوادگی رفتن با بحث و دلخ ...

اره اگه بشه که دوتایی میریم

ممنونمخدایخوبم  تو سر سخت تر از این حرفایی چشماتو ببند و ادامه بده 🌸🏵🌹🌺🌻🌼🌷⚘🌱🪴🌲🌳🌴🌵🌾🌿☘🍀🍁🍂🍃🦋🦚🦜🐳🐋🐬🐌🐚🦈🐡🐠🐝🐞🐑🐱🐈🐈‍⬛🐶
2728
منم هفته دیگه عزوسیمه هنوز جهازم نچیدم که . هنوزکلی کار داریم ولی استرس دارم 

انشالله فقط خوشبخت بشی 

از این روزا فقط یه خاطره میمونه 

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
انشالله فقط خوشبخت بشی  از این روزا فقط یه خاطره میمونه

مرسی عزیز دلم ❤