2733
2739
عنوان

Kooknoo

188 بازدید | 0 پست

سلام

این تاپیک به خطاب کاربر kooknoo نوشته شده.پس شما میتونید از روش رد شید :)

@kooknoo

متاسفانه نمیتونم بهت بصورت خصوصی پیام بدم ظاهرا کاربریت لغو شده ولی اگه احیانا قرار شد اکانتت اکتیو بشه امیدوارم اینو ببینی. 

عزیزم من کل تابستونو از وسطش به بعد وارد نی نی سایت نشدم،حتی برای چک کردن پیام های دریافتی. یه مسئله ای پیش اومده بود که بخاطرش تصمیم گرفتم یه مدت از همه ی اکانتهای مجازیم دور باشم. حتی اینستا و واتپدم نرفتم.یکم نیاز به خود خلوت سازی داشتم.  واقعیت اینه که یجورایی خیلی بهم ریخته بودم و تصمیماتی باید میگرفتم که بقیه ی مسیر زندگیمو مشخص کنن. اینارو بهت گفتم که بدونی این که پیاماتو ندیدم واقعا از روی بی توجهی نبوده .حتی تو تاپیک قبلمم اشاره کردم به این موضوع که زیاد قرار نیست اینجا باشم.شماره تم حتی نتونستم سیو کنم چون همونطور که بهت گفتم گوشیم ازون روز به یعد تقریبا تا جایی که یادمه یه هفته تو تعمیر بود و الانم پیام های دریافتیت دور از دسترس شدن. کلا صفحه ی کاربریتو نمیاره بالا.خیلی خیلی اتفاقی یاد اکانتم تو این سایت افتادم.یه لاگین کردم ببینم تو این چند ماهی که نبودم چه خبر شده که نوتیفای پیامت رو دیدم که از یکی از کاربرا در موردم پرسیدی.متاسفم اگه نگران شدی و ذهنت مشغول شد.من حالم خوبه و راستشو بخوای دلم واقعا برات تنگ شده.برای خودت و اکانتت و حس خوبی که ازت میگرفتم :)

امیدوارم هر جا که هستی حالت خوب باشه.برات آرزوی بهترینا رو دارم.

با عشق زیاد و بنفش برای سینوی عزیزم،

گنجیشککه اشی مشی.

آی پرپل یو بیبی!💜💜💜💜💜

ما عشقی رو قبول میکنیم که فکر میکنیم لیاقتشو داریم-the perks of being a wallflower