2733
2734
عنوان

وایی ی فیلم دیدم

157 بازدید | 19 پست

مرده همچین بچشو میزد بچه ۷..۸ ماهشو جیگرم انیش گرف هرکار میکنم اروم نمیشم بچه مث ابر بهار اشک‌میریخت کتکش میزد هلش میداد اونور ی زنیم‌میخندید فیلم میگرف واای😭😭😭مرده بشم اون برا بچه

درونم یه دختر بچه ای هست که همه چیزو با بغض قبول کرده.....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

🥺🥺🥺🥺🥺🥺

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
همون که  به بچه بزور میگفت وایستا😔😔

پیش ی میز بود

درونم یه دختر بچه ای هست که همه چیزو با بغض قبول کرده.....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
2738
فک کنم گرفتنشون

مطمعنی خب چرا اینکارو میکردن

همونکه میگه بایدبچه وایسته  بردن مردتیکه رو زدن جرش دادن

وای الهی شکر ولی خب بیرونم بیاد ک باز تکرار میکنه 

مطمعنی خب چرا اینکارو میکردن

نمیدونم ولی انگار کلا از این کارا میکردن ی بار دیگه از قلاب لوستر اویزون کرده بودن بچه رو

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

همسایه داشتیم بچش نمیدونم چیکار کرده بود دستشو گذاشته بود لای در محکم در رو چندبار کوبیده بود 

بچه ۸ ساله

روز نبود صدای گریه این بچه نیاد

خیلی خوشحالم شوهرش طلاقش داد و بچه طفل معصوم نجات پیدا کرد واقعا روانی بود 

بعضی ها فقط اسم انسان یدک میکشن و بعضی ها فقط زاییدن بلدن

شرمگین نیستم وقتی صریحانه از واقعیت شما می گویم ، که آخور خوک پاک تر از پاک ترین شماست...
😔😔😔یادم افتاد حالم بد شد

خودم بچه همینقدیه قلبم اتیش گرفته فقط بچه چقد مظلوم نگاه دوربین میکنه و گریه میکنه 

2706