2733
2739
عنوان

رفتارای عجیب بابام جلوی نامزدم😂😐

2027 بازدید | 55 پست

من مریض بودم غروب نامزدم اومد بهم سر بزنه ،من تو اتاق بودم مامانم راهنماییش کرد بیاد پیشم.دو دیقه نگذشت بابام اومد تو اتاق

حالا من یه روز کاملو تو اتاق بودم نیومده بود😐😅

یکم بعد مامانم وسایل پذیراییو مجبور شد بیاره تو اتاق 

نامزدمم میوه برداشت برام پوست کند داد دستم 

بابامم ی موز برداشت قاچ کرد برام میگف بخور 

من اینجوری😳 شده بودم 

بابام خیلیییی شخصیت سردی داره تا حالا نشده بود اینجوری کنه

بعد پا شد گف اقای فلانی بریم بیرون بشینیم 

نامزدمم گف چشم با اجازتون من یکم بمونم میام خدمتتون

از در بیرون رفت درو کامل باز گذاشت

واااای من مردم از خنده از این کاراش 😂😂

مامانم فهمیده بود میگف حسودی کرده 

پدرتون چه خوبه 

میخواد نشون بده همیشه درهرشرایطی مثل کوه پشت تونه 

خداحفظش کنه

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

ای جانم بابایی رگ غیرتش گل کرده بوده😍😄😄

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡

بابا ها تو این زمینه حساسن ، خیلی دوستت دارن اما نشون نمیدن 😆

سال به سال هر سال‌ صحبت از نفت و چراغ و سپیده‌دم است صحبت از سفره گشودنِ صبح است صحبت از علاقه عجیبی‌به اسمِ عدالت است اما پرده‌ها تاریک پدرها خسته سفره‌ها خالی....
2740

باباها چرا اینطورین 

بابای منم الانشم بریم خونشون انقد دورم میچرخه به حرفم میگیره که یه وقت خدایی نکرده به همسرم بیشتر توجه نکنم 😂😂

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️
باباها چرا اینطورین  بابای منم الانشم بریم خونشون انقد دورم میچرخه به حرفم میگیره که یه وقت خد ...

اوخ خدا بغلش کن بچلونش پسر حسودو 😄😄😄

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡

خدا حفظ کنه بابا های حسود همه تونو برای سلامتی شون صلوات میفرستم 💓💓

اوخ خدا بغلش کن بچلونش پسر حسودو 😄😄😄

عشقه عشقققق 😍😍😅

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️
2706