2733
2734
عنوان

بایه همچین شوهری مثل خودش رفتار کنم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1761 بازدید | 133 پست

وای یاد شوهرم افتادم 

رفتیم ی عروسی مختلط مهمونا هر کی ک دلش میخواست بود یکی محجبه یکی مثلا سر لخت و اینا اعتقادی ب محرم نامحرم نداشتن بعد تو پایکوبی دست همو میگیرن ها اینا مهم نبود دست غریبه بگیرن نامحرم بگیرن بعد یکی از دخترا اتفاقی با شوهر من افتاد ک شوهرم دستشو نگرفت و کشید کنار منم این صحنه رو دیدم از اون روز میگه دخترا برا من سر دست میشکونن دیدی میخواست دستمو بگیره😂😂😂😂منم میگمدعزیزم من تورو میزارم تو سینی طبق ی چی هم میزارم روت ورداره فقط😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم داره الکی میگه حالا شاید یه نظر نگاش کردن ولی اونقد خیره نه دیگه فک کن چندتا زن شوهردار خیر ...

ببین دقیقا منم تو همین وضعیتم شوهرم خیلی خوشتیپ و تو چشمه مدله کت شلوار و ژورنال هم بوده ، حالا اینو بگم که من از اولش شروع کردم همه چیو گفتم هرجا هر تیکه ای بهم مینداختن سریع بهش میگفتم یا حتی بعضی اوقات الکی بهش دروغکی میگفتم فلان جا اینجوری شد و .... بعد به غیرتش بر خورد سر این موضوع دعوامون شد گفت نباید اینارو به من بگی با این حرفا از چشم میافتی، خودشم اصلا توجه خانما رو نمیکه فقط میگه مثلا امروز همه مردا میگفتن برو مسابقات بدنسازی یا از یه سایت زنگ زدن برای مدلینگی ژورنال تو دبی و... من برام مهم نیست چون مرد هستن.به نظر من اینجوری که گفت بگو انقدر بیچاره ای که منتظری ۴ نفر نگات کنن انقدر کمبود اعتماد به نفس داری!!!مگه من هرچی بهم میگن میام بذارم کف دستت که اعصابتو بهم بریزم اونی که تورو نگاه میکنه انقدر ادم بی ارزشی هست که به همه مردا نگاه کنه، بگو تا این سری خجالت بکشه از گفتنش

اره این جواب خوبیه نه تخریبش کردم نه تعریف خودشم صب گفت شاید شناختنم من تو دلم گفتم مگه بازیگری خو ...

اتفاقا اگر نذارید دخترتون رو برسونه متوجه قصدتون میشه. بزارید ببره اگر باز اومد از اون حرفهای دفعه قبل زد همون موضوعی که گفتم اونوقت بی تفاوت بهش جواب بدید.

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍
2728
اون که اره میدونم خییییییلی حرفه ایه😭😭😭 هرچی من اگه یه مردی نگام کنه سریع رومو برمیگردونم یا از ...

آده منم همین جوری گفتم چند بار ب شوهرم گفتم وای جرات نمیکنم بیرون برم همش مردا دنبالم راه میوفتن و هی متلک میگن دیگه از اون زور رفتارش خیلی بهتر شده خودشم دیگه نگای کسی نمیکنه 

💕 تو💕 آمدی و من فهمیدم ؛ وقتی یکی هست ک دوستت دارد زندگی زیباتر میشود💏 ...شروع ورزش 8 آبان 1401 ....وزن ۷۰ 😓  ب امید خوش اندام شدن 🙂   من  باید بتونم اونجوری ک دوسدارم لباس بپوشم اون لباس خوشکلای توی کمد منتظرن ک من دوباره بپوشمشون و لذت ببرم و تو اون آینه قدی خودمو ببینم و ذوق کنم 
واضحه مشکل از خود شوهرته.هیزه و ببخشید کرم داره.

😭😭😭😭😭

نمیدونم چرا دنبال جلب توجهه

بخدا من همیشه بهش اهمیت میدم

مثلا یه لباسی میخره میگه خوبه میگم اره عزیزم خیلی بهت میاد.. 

هیچوقت جلوش از مردی تعریف نکردم که بگم چون من نادیده ش میگیرم اینکارارو میکنه

اخه چه دلیلی داره بیاد ب من بگه؟  خب نگات میکنن بکنن چرا منو حرص میدی 😭😭😭😭😭

2740
به خاطر اینکه سع تا بچه کوچیک دارم پدر و حامی هم ندارم بچه هلمو نمیده منم به شدت وابسته هستم

خوب برو مشاور عزیزم اونم ببر

آرزویت را برآورد میکند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی میگریاند . . .              
ببین دقیقا منم تو همین وضعیتم شوهرم خیلی خوشتیپ و تو چشمه مدله کت شلوار و ژورنال هم بوده ، حالا اینو ...

فک کنم اشتباهی ریپ کردی😁

خداجونم❤️هرکی داره این متنو میخونه؛یه اتفاق خوب بنداز وسط زندگیش 
😭😭😭😭😭 نمیدونم چرا دنبال جلب توجهه بخدا من همیشه بهش اهمیت میدم مثلا یه لباسی میخره میگه خوبه ...

بی تفاوت باش بگو برام مهم نی وقتی اینارو میگه کاملا بی تفاوت رد شو بگو چ جالب

آرزویت را برآورد میکند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی میگریاند . . .              
آده منم همین جوری گفتم چند بار ب شوهرم گفتم وای جرات نمیکنم بیرون برم همش مردا دنبالم راه میوفتن و ه ...

منم میگم دوباره پس

یه بار بچم 4 سالش بود نمیفهمید که نباید به باباش بگه😂

یه مرده بهم گفت جووون قربونت برم من

بعد شب شوهرم اومد یادم نی چی گفتم گفت اره قربونت برم

دخنرم6گفت بابا چرا همه به مامان میگن قربونت برم 😐

شوهرم گفت کی؟؟؟ 

گفت رفته بودیم بیرون یه پسره ب مامان گفت قربوونت برم من😐😐😐😐

بعده اون تا 1 سال میگفت با مامانتم نمیزارم بری بیرون. فقط با خودم🤕🤕😐😒😒😒😒

دوباره میترسم بگم دوباره حساس شه