2737
2734
عنوان

شوهرتون چه کاره است؟

| مشاهده متن کامل بحث + 541 بازدید | 36 پست

ماشین میرونه ماشین بزرگ بار ميزنه 

مَن نبضَم با لبخندِ طُ ميزنه. .♡                                                  کاش امام رضا تو بخوای حاجتم روا شود...❤❤                                       آذربایجان قیزیام😌🤍                                                                   لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیم💖                                                       آقا امام رضا ❤خودت ضامن زندگیمون باش                                                                      هنوز هم نبودنت رو باور ندارم🥺🖤                                          نفسم میگیرد در هوایی که نفس های پدرم نیست...                                                           غصه ی چیو میخوری این دنیا که همه چیزش دروغه... :/ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خودم تو شیمی و ریاضی و فیزیک خیلی قوی ام اگه یه روز مجبور بشم از یه هنری استفاده کنم پول در بیارم میتونم دانش اموز خصوصی بگیرم یاد بدم

البته تاحالا تدریس نکردم ولی پتانسیلش دارم😅

توی خاکی که جدال قدرتش مردونه ست، تو برای حق زن بودن من ایستادی..🌱کاربری دست دو نفر هست
2740
خوشبحالتون  همسرتون میتونه موهاتون رو کوتاه کنه همسر من هر دفعه یه هنرنمایی جدید روی موهام دا ...

منم یه مشکل دیگه....تا میاد موهام بلند شه یه مدل جدید روم امتحان میکنه😫

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
 وااای ! هر چی فکر میکنم هیچی به ذهنم نمیاد 😐 واقعا هیچ مهارتی نداره 😫

دقیقا مشکل من همینه که شوهرم شاگرد مغازه هست و هیچ هنری بلد نیست

جان مادر تو آمدی تا هر لحظه بهانه ای برای خندیدن داشته باشم،پسر قششنگم،مواظب خودت باش جان مادر(کسی ‌سوال‌ می‌کند به خاطر چه زنده‌ ای؟و من برای زندگی تو را بهانه می‌کنم)

می خوام بفرستمش دنبال یه تخصصی یه هنری ،یه کلاسی،انگار بچمه

فقط شاگردی بلده

سی سالشه نه خونه داره نه ماشین نه هیچ پولی،از بچگی کار کرده ولی همش کارگری

بالاخره باید یه حرکتی بزنه

جان مادر تو آمدی تا هر لحظه بهانه ای برای خندیدن داشته باشم،پسر قششنگم،مواظب خودت باش جان مادر(کسی ‌سوال‌ می‌کند به خاطر چه زنده‌ ای؟و من برای زندگی تو را بهانه می‌کنم)

کارش که خوبه ولی بزرگترین هنرش پررویه هر کاری که اسمش بیاد میگه من بلدم و واقعا میره انجام میده شده همون لحظه سرچ کنه یه اطلاعات کمی بدست بیاره ولی نمیگه نمیتونم شما بگو قصابی یا جراحی قلب به هیچی نه نمیگه

2706