2733
2739
عنوان

کمک نوازدم

| مشاهده متن کامل بحث + 349 بازدید | 54 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

نوزاد به ازا هر کیلو وزن بدنش یک تا دو سی سی ادرار در ساعت داره.حالا حساب کنید هر ساعت باید چند سی سی ادرار کنه؟؟

این حجم به نظر مامانا کمه ولی خوب یه نوزاد مگه چند کیلوئه که توقع حجم زیاد ادرار داریم؟

مهم اینست که ادرار پر رنگ و بدبو نباشه.

2740
پسر گلم

عزیزم پسرمنم تو ۵ماهگی اینطوری شده بود یعنی تو کل روز شاید یه بار جیش میکرد که واسه اونم زور میزد،بردمش دکتر وآزمایش گرفتن اما گفتن چیزیش نیست،بچم جلوی چشام داشت تلف میشد اومدم تو اینترنت زدم وآخرش  تو همین نی نی سایت یه خانوم نوشته بود ممکنه چسبندگی پیدا کرده،و راه درمانش رو اینطور گفته بود که روزی چند بار بچتون رو با آب ولرم بشورید وبعدخشکش کنید وبعد از اون بهش وازلین بزنین،من چند بار در روز این کار رو کردم خدا رو شکر حال پسرم خوب شد

به بچه دوماه نیمه اب میدی😳بچها تا شش ماه اب نیاز ندارن مگه اینکه اوج تابستون باشه مجبور بشی بدی بعدم اگه موقع شیر خوردن عرق میکنه طبیعیه... اب نده چسبندگی روده میگیره

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑

چرا بهش شیر خشک میدید؟ آیا کمبود وزن داره؟ یا شهرتون کمه یا فقط یک حس مادرانه است؟

توصیه خواهرانم به شما دادن شیر خودتونه .حتا شده بدوشید و با قطره چکون بدید بهش.کاملا وزن میگیره و بدنش سیراب میشه

اصولا مکیدن شیر برای نوزاد کار پر زحمتی و کالری مصرف میکنه و ممکنه عرق کنه.البته تعریق سر میتونه دلیلش کمبود آهن باشه که اگر مادر مکمل آهن مصرف کنه از طریق شیر میزان آهن بیشتری به نوزادش میرسع و بچه بهتر میشه

2706