2703
2553
عنوان

کمک نوازدم

| مشاهده متن کامل بحث + 349 بازدید | 54 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

به بچه دوماه نیمه اب میدی😳بچها تا شش ماه اب نیاز ندارن مگه اینکه اوج تابستون باشه مجبور بشی بدی بعد ...

نه‌چسبندگی رو از کجاپیداکردی 

من ب پسر بزرگم ب گفته دکتر از یه ماهگی اب جوشیذه سرد شده دادم حسابی ترسوندی منوتو

2720
نه‌چسبندگی رو از کجاپیداکردی  من ب پسر بزرگم ب گفته دکتر از یه ماهگی اب جوشیذه سرد شده دادم حس ...

از خودم در نیاوردم بهداشت میبردم دخترمو بهم گفت ببخشید اصلا نباید نظر میدادم

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑
از خودم در نیاوردم بهداشت میبردم دخترمو بهم گفت ببخشید اصلا نباید نظر میدادم

وای توروخدا ناراحت نشو ببخش منظورموبدبرداشت کردی معذرت میخام 

من مگه گفتم ازهودت مبگی‌ترسیدم اخه من گفتم چون عرق میکنه و..جیشش کن شده گفتم بدنش کم اب نشه دادم 

2714
وای توروخدا ناراحت نشو ببخش منظورموبدبرداشت کردی معذرت میخام  من مگه گفتم ازهودت مبگی‌ترسیدم ا ...

ایشالا بهتر باشه اخه من سه تا دختر دارم حس کردم تجربم بیشتره گفتم بهت بگم شاید متوجه نباشی اگه میخای گمراه نشی خواهرم یا از نت بخون یا دکتر یا بهداشت بپرس

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑