2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من پدرم داره استفاده نکردیم

چند سال منطقه جنگی بوده کارت ایثارگری داره(جانباز نیست ولی)

لطفا برای ظهور اقا امام زمان صلوات بفرستید                     سه زن در دنیا زیبا ترینند..... مادرم  ....    انعکاس تصویرش در آیینه ..... سایه اش......    
2740
من پدرم داره استفاده نکردیم چند سال منطقه جنگی بوده کارت ایثارگری داره(جانباز نیست ولی)

پدر منم شرايطش همين بوده

سربازيش موقع جبهه بوده

الان ميگن مزاياي زيادي داره

بخوايد استفاده كنيد ميدن؟مثل وام و اينا

نه ولي سربازيش موقع جبهه بوده ايثارگر محسوب ميشه ميخواد بره  دنبال كارتشو بگيرم

اینو بهت بگم پارتی حرف اول میزنه 

اگه سر باز بوده تو جبهه پس حتمن پرونده داره 

باید بره پروندشو پیدا کنه .ازکجا اعزام شده و چند سال بوده ...من بابام ۱۰سال پیش رفت دنبالش (اینم بگم بابام ترکشخورده شونه هاش یک ماه اهواز بستری بوده

پروندشو رفت اهواز اورد ...۱سال ۸ماه جبهه بوده..

واقعن توان کار کردن نداره واس همین رفت دنبالش ..برادر زن داداشم آشنا داشت تو سپاه ..از اونجا پیگیری کردن ..

خلاصه اینکه ...حقوقش سر وقت داده میشه .سهام جدا دارن ..کارت هدیه ..سبد کالا ..کارت طلایی ..بیمه تکمیلی

واس بچه هایی ک مجردن هم که قصد ازدواج دارن جهزیه میدن ..وام میدن ...واس دانشگاه هم همینجور سهمیه در نظر گرفته میشه ..

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
اینو بهت بگم پارتی حرف اول میزنه  اگه سر باز بوده تو جبهه پس حتمن پرونده داره  باید بره ...

باباي من تركش و اين چيزا نخورده اما فقط سربازيش زمان جبهه بوده و يك سال و سه ماه 

يعني 15ماه جبهه بوده

واسه همين نميدونيم بره دنبال كارت ايثارگريش يا نه

از ارتش

باباي من تركش و اين چيزا نخورده اما فقط سربازيش زمان جبهه بوده و يك سال و سه ماه  يعني 15ماه ج ...

خوب بره پیگیری کنه شاید کمکش کنن ..البتع اگه آشنا داشته باشی خیلی خوب میشه

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
2706