2752
2734

من اصلا به کسی متلک نمیندازم ولی اگه کسی چیزی بگه جوابشو میدم ، اما ناراحت میشم 

هیچ کاری باهاشون نداری هیچ ربطی بهشون نداری متلک میندازن یا چرت و پرت میگن 

ناراحت میشم تا چند روز فکرم درگیر میشه 😰🤐🥲🥲

لطفا اگه من رو تو سایت دیدین بهم یاد آوری کنین اینجا ول نچرخم و برم به کارام برسم. باتشکر😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اسی چقدر منی 

من قبلا نواب نمیدادم خود خوری میکردم 

انا الانم که جواب میدم بازم خودخوری میکنم

فقط تو یه حالت خود خوری نمیکنم بزنم طرفو برا یه حرف لتو و پار کنم بازم یادم میاد خود خوری میکنم

و دقیقا به هیچ احدی کاری ندارم مگر خودش به گیر  بده

اسی چقدر منی  من قبلا نواب نمیدادم خود خوری میکردم  انا الانم که جواب میدم بازم خودخوری ...

من جواب میدم خوبم جواب میدم اما ناراحت میشم 

لطفا اگه من رو تو سایت دیدین بهم یاد آوری کنین اینجا ول نچرخم و برم به کارام برسم. باتشکر😍
چون روحت پاکه  به هر حال انرژی منفیه  من زود انرژی آدمارو جذب میکنم برا همین بیشتر از حر ...

هیییی چه میشه کرد 

از من دلنازک تر نیستی با مستند حیوونا هم گریه میکنم 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

چقدر احساساتی🥲💔

خیلی مهربونی

نه زیاد اما دلنازکم شاید بخاطر کمبود منیزیم یا چنین چیزی باشه! 

من فک کنم به خاطر اینکه عادت نداشتم 

میگن ضعیفم🥴