2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از طرفی چادریو محجبه پیدا نمیشه وقتیم پیدا میشه خیلی پرتوقعن 

دقیقا یه نفر پیدا کردم مهریه سنگین توقعات خیلی بالا بود البته اگه پافشاری بود اوکی میشد داداشم هم مغروره هم خر میخواد هم خرما میگه مهریه رو شاید بخوام بدم تو زندگی بهش باید توانم برسه

آیا خدا کافی نیست ؟
همدم تبیان ثبت نام کنید هرجا تو ثبت نام هم به مشکل خوردید پیام بدین بهم من با همدم با همسرم آشنا شدم

راضی هستین؟  همین الان داستان یه خانم اینجا میخوندم تو همسریابی با شوهرش اشنا شده بود شوهره خیلی عوضی بود

چرا زندگیتو خوب جلو نمیبری؟؟ تو مسیر اگه مورد خوب پیدا شد ک ازدواج میکنی اگه نشد تو از زندگیت نیفتادی و فرصتاتو از دست ندادی...اگه تحصیل کرده ای برو ادامه بده مقاله خوب بنویس زبان یاد بگیر دکتری بگیر بورسیه بگیر...اگرم درس نخوندی برو ی حرفه یاد بگیر برو سر کار...دوستی دارم ٣ ساله جدا شده ٦ سالم زندگی کرد عمرشو هدر داد تو اون ٦ سال...دو ساله حسابداری یاد گرفته و خودشو انقدر خوب بالا کشیده شرکتا التماسش میکنن...نشستی کاسه چکنم چکنم دست گرفتی منتظر ژان وال ژانی؟؟ کمر همتو ببند پاشو

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
چرا زندگیتو خوب جلو نمیبری؟؟ تو مسیر اگه مورد خوب پیدا شد ک ازدواج میکنی اگه نشد تو از زندگیت نیفتاد ...

عزیزم چجوری حسابداری یاد گرفت ؟ ینی میشه بدون تحصیلات تو رشته حسابداری یادش گرفت

واقعا حق داری درکت میکنم تو خونه خودت بودن ،برای خودت غذا پختن ،راحت خوابیدن ،بچه داشتن و...اینا همه ...

شرایط همه با هم فرق داره

برای بعضیا تنهایی دیگه غیرقابل تحمله

کاش از سوی خدا صبر اضافی برسد...💔
2706