2733
2734
عنوان

بینی پسرم فوت کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 2081 بازدید | 35 پست

در اصطلاح بهش میگن تل گیری

موقعی که غذا میخورن یا چیزی میخورن میره پشت زبان کوچک ته حلق گیر میکنه و باعث عفونت و سرماخوردگی مداوم و گلو درد و بی اشتهایی میشه

هم بو بزرگسالان هست که انگشت میکنن و در میارن برای بچه ها هم که بسیار این وضعیت پیش میاد

اگه سلامت موهات و پوستت برات مهمه، روغن آرگان استفاده کن! اگر روغن اصلی رو نمیشناسی، به ما اعتماد کن - روغن آرگان رو ا زما بخر با بهترین قیمت و بیشتری کیفیت  و غلظت فراوااان - خواستی تو با سلام از ما خرید کن که هم امنیت خرید داشته باشی هم اگه بد بود مرجوع کنی - اسم غرفه من تو با سلام بازرگانی صنعتی و بهداشتی دیسکات هست - https://basalam.com/arganol/product/3157942?ref=d86ZN
بابا شگردشونه واسه پول گرفتن دیگه شما الان پاشو برو پیششون اگه بهت گفتن نه هیچی تو گلوت نیست بیا هر ...

ولی بعدش خوب میشی اگه مشکلی داشته باشی

ی ترفند مثل جا انداختن دست یا زردی زدن 

اگه بند نباشی بندیتو نمیزنن دکترا اعتقاد ندارن ولی خب جواب میده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ولی بعدش خوب میشی اگه مشکلی داشته باشی ی ترفند مثل جا انداختن دست یا زردی زدن  اگه بند نباشی ...

من یه بار تب کرده بودم و سرفه میکردم خیلی طولانی شده بود

رفتم دکتر همینجوری گفتم آقای دکتر امکان داره چیزی تو گلوم گیر کرده باشه؟

برگشت با یه حالت چندشی گفت خانوم این حرفای مسخره چیه گلو فقط یه راه داره کجا بره گیر کنه چرا خرافاتی هستین؟

لال شدم 😑

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
من یه بار تب کرده بودم و سرفه میکردم خیلی طولانی شده بود رفتم دکتر همینجوری گفتم آقای دکتر امکان دا ...

خب پس سنگ لوزه چی میگه این وسط🤔 اونکه دیگه علمیه

غذا گیر میکنه، عفونت میکنه ب اصطلاح میگن سنگ لوزه

@نی_نی_یار_۵  بهت قول میدم ک فردا بیشتر از امروز عاشقت باشم😊               لغو کاربریم نکن هیچوقت😁