2737
2734
عنوان

دخترا خداییش مثه من نباشید

413 بازدید | 29 پست

پسری ک دوسم داشت اومد خواستگاریم.... اما کلاس گذاشتم ک نه فلان و بهمانه .... در اصل میخواستم ببینم چقد دوسم داره با خودم گفتم اگر باز بیاد خواستگاری یعنی دوصم داره ....دوسم داشتاااا اما من دوسش نداشتم ....رفته رفته ی سال گذشت و من تو خیال خودم عاشقش شدم حسودان و تنگ نظران اینقددددر حرف بردن و اوردن ک پسره فک کرد من اونو اصلا در حد خودم نمیدونم و بهش برخورد و رفت با دوست دخترش ازدواج کرد و هنوزم دلم باهاشه .... و هرچی از خدا میخوام ‌کمکم کنه از دل و ذهنم پاکش کنم بی فایده اس چون حس میکنم حتی با فکرم دارم ب زنش خیانت میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
یعنی دوس دختر داشته و اومده خواستگاریت؟ همون بهتر که باهاش ازدواج نکردی😐

همه پسرا دوست دختر دارن خو اون تایمو نمیدونم ۱ سال ونیم بعد من زن گرفت

همون بهتر که اگه دلش باهات بود هر کاری میکرد که بدستت بیاره...تو هم بهش فک نکن که چی بشه ایشالا یه بهترش نصیبت بشه

زندگی زیباست    زشتی های آن تقصیر ماست    در مسیرش هرچه نازیباست آن تدبیر ماست    زندگی آب روانیست روان میگذرد    آنچه تقدیر منو توست همان میگذرد....💖💖
همه پسرا دوست دختر دارن خو اون تایمو نمیدونم ۱ سال ونیم بعد من زن گرفت

خداییش این پسرا چرا نمیفهمننننن ما دخترا رو....خو منی ک از دلت خبر ندارم چجوری بفهمم دوصم داری باید خودشو بهم قابت میکرد اصن خاااک تو سرش 😁😁😁😁

منم ی دوس پسری درم خیلی دوسم داشت سه ماه پیش اومد باهام وو باهم بودیم البت شرط باهم بودنمون ای بود بیاد خاستگاری و, ای حرفا با ننش هم حرف زدم ننش ب ننم زنپ زد پیش کاکامم, فرسادمش از بابامم کتک خورد و فلان 

ملوم بود دوسم داشت ولی هوسش رید توش 

یه یه هفته پیشم با رفیقش هماهنگ کردم وقتی رل دیگش باهاشه بیام بالا سرشون.  رفیقش با اون رلشم هماهنگ کرده بود

دیه من رفتم گرفتم زدمش 

دیع هم کات کردم باهاش 

کلی جریان دیگ داش او شب ولی همینو بگم ک با ای ک از کاراش مشخص بود چقد منو. میخاد ولی من خیلی سربسرش گزاشتم ینی خیلیا..  دیگ سرد شد

2706