2777
2789
عنوان

میترسم قبول شن من نشم 😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1209 بازدید | 89 پست
عزیز من رشته ریاضی آسون تر نیست ولی وقتی کل جمعیتش ⅙ تجربی هست قطعا قبولیش خیلی خیلی راحت تره  ...

دقیقا 

بحث سر سختی رشته ها نیس 

هنر هم سختی خودشو داره ولی وقتی کنکورشون اونقدرکمه جمعیتش قبولی خ راحت تر از تجربی میشه ک ۷۰۰ تا ۸۰۰ هزار تفر سر رتبه های یک تا ده هزار رقابت میکنن 

اصلا جو رقابتی تجربی تو ایران با هیییییچ رشته ای قابل مقایسه نیست 

کنکورش سخته ن صرفا درساش!!! 

واقعا این چه حرفیه  چرا گارد الکی نسبت به رشته ها دارین؟! هر رشته ای سختی خودشو داره

حق نداره این حرفارو بزنه ک وقتی یکی رشتش ریاضیه بیاد بخونه از زندگی و رشتش نا امید بشه بالاخره حرف هایی ک میشنویم تو زندگی تاثیر دارن 

روحیه بچه های کنکوری حساسه و هیچکس حق نداره درباره رشته اونیکی بد بگه ممکنه ی کنکوری اینو بخونه و ذهنش تا چند روز درگیر بمونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂راست میگی  هر چیزی به جای خودش مهمه  ولی خیلی رو رشته ی سابقم حساسم 😔😂😂

من میخواستم برم ریاضی ولی نشد ولی کلا از طرز تفکری ک چمیدونم  باهوشا میرن ریاضی خنگا انسانی یا تجربی ها درس خون ترن متنفرم💔

Take me to church/I'll worship like a dog in the shrine of your lies/I'll tell you my sins,and you can sharpen your knife/Offer me that deathless death/Oh good God,let me give you my life🖤
یه سوال؟  یک ششم رو چطوری تایپ کردی؟ 😁  من نمیدونم از کدوم قسمت باید اونو بیارم

عزیزم عدد یک رو نگه ميداری بعد ی چارت به شکل زیر برات میاره و هر کدومو که بخوای انتخاب میکنی😁

از حالا تا همیشه من دلم سمت توئه                                واسه مهربونیات دلم طرفدار توئه                                       به خودت قسم که عشقی                                   
من پزشکی میخوام ریاضی شغلای خوبی نداره مشاورمون میگه رشته ی ریاضی متقاضی نداره کیف میکنن سال آخر

تو با این روحیه مزخرفت پزشکی قبول نشی بهتره

گندم را دزدیدند صدای اعتراض ها بلند شد، نان بین مردم پخش کردند؛اعتراض ها خاموش شد؛این جماعت فقط به دنبال سیرکردن شکم خود هستند نه گرفتن حقشان !                                  برتولت برشت، سقراط مجروح
عزیزم عدد یک رو نگه ميداری بعد ی چارت به شکل زیر برات میاره و هر کدومو که بخوای انتخاب میکنی😁

آهان مرسی 😘

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻
واقعا منم دلم میسوزه  روزی نه ساعت آمار هندسه حسابان میخونم که یه جوجه بگه ریاضی ها کیف میکنن& ...

ولی منم استاد ریاضیم ک خودش مهندس کامپیوتره همین حرفو راجع ب ریاضیا میزد 

میگف شاگردا ریاضیم لم دادن براخودشون و راحتن منم بهشون فشار نمیارم 🤷🏻‍♀️

نمیگم راحته ها نه اصلا 

ولی قبول کن کنکور ریاضی با تجربی قابل مقایسه نیس 

من دوست خودم فقط سه ماه اخر روزی ۶ ساعت خوند همش باهم ب ددر و بیرون و دور و خوش گذرونی بودیم سال کنکورش 

شد ۵ هزار :) 

عزیز من رشته ریاضی آسون تر نیست ولی وقتی کل جمعیتش ⅙ تجربی هست قطعا قبولیش خیلی خیلی راحت تره  ...

عزیزم شما بگو از ۶۰۰ هزار نفر داوطلب تجربی چند نفرشون سیاهی لشکر محسوب میشن؟

خیلیا فراموش کردن ولی دل من هنوزم توی این گوشه از تاریخ گیر کرده...                                                          آبادان - خیابان امیری                                              ۱۴۰۱/۳/۲ - ۱۲:۳۰
عزیزم برو سر کلاس حسابان بچه های ریاضی بشین اگر تونستی ۱ سوال فقط ۱ سوال حل کنی من قبول میکنم که ریا ...

گفتم که من مشاوری ندارم فعلن و این مشاور مدرسمونه که خیلی هم راست گفته منم نگفتم ریاضی رشتش راحته گفتم ریاضی کنکورش راحته چون که متقاضیاشم بسیار کمتر از تجربین حالا به زور میخواید بگید نه تجربی کنکورش راحتره! 

هشداارررر که آرامش مارا نخراشی😏😎😏😂😂✌✌😎😎😎😎😎😎😎😎😎
واقعا منم دلم میسوزه  روزی نه ساعت آمار هندسه حسابان میخونم که یه جوجه بگه ریاضی ها کیف میکنن& ...

شرمنده ها ولی اگ علاقه داشته باشی واقعا تفریحه من خودم نوبت درس ریاضی یا فیزیکم میشد ذوق میکردم😂💔تازه انقدرم زود میگذشت حالا اگ زیست میخوندی یه ساعتش ده ساعت بود😐😂

Take me to church/I'll worship like a dog in the shrine of your lies/I'll tell you my sins,and you can sharpen your knife/Offer me that deathless death/Oh good God,let me give you my life🖤
من نگفتم نکرانم قبول شن اتفاقا دوست دارم قبول بشن ولی منظورم این بود که خودمم در کنارشون قبول بشم&nb ...

خب قبول شدن و یا نشدن اون چه ربطی به شما داره آدم وقتی داره برای موفقیت خودش تلاش میکنه وقتی نداره بخواد به بقیه فکر کنه شما هیچ وقت موفق نخواهی شد تا زمانی که بخوای روز و شب زندگیت رو اختصاص بدی به فکر کردن به بقیه کم ندیدم ازین افراد🙄

من پزشکی میخوام ریاضی شغلای خوبی نداره مشاورمون میگه رشته ی ریاضی متقاضی نداره کیف میکنن سال آخر

مشاورتون شوخی کرد ریاضی خیلیم رشته سختیه همه کسی مخش به ریاضی وفرمولاش نمیرسه وهرچز مهندسی شغل عالیه ازریاضی میگذره

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2801