2737
2734
عنوان

میترسم قبول شن من نشم 😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1194 بازدید | 89 پست
خب قبول شدن و یا نشدن اون چه ربطی به شما داره آدم وقتی داره برای موفقیت خودش تلاش میکنه وقتی نداره ب ...

من مگه مریضم یا وسواس فکری دارم که شب و روز فکر کنم اونا قبول بشن ؟! چرا تهمت میزنید یکم طرز حرف زدنتونو بفهمید من الان داشتم با دخترخالم سر موضوع درس و فامیلا چت میکردیم دخنرخالم امسال کنکور داده بهم گفت من قبول نشدم آبروم رفت دوستم قبول نشد تو که فامیلتن چی !! منم خواستم رقابت کنم اگه از نظر شما رقابت بده از نظر ما خوبه 

هشداارررر که آرامش مارا نخراشی😏😎😏😂😂✌✌😎😎😎😎😎😎😎😎😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی مشاور میاد میگه ریاضیا سال اخر کیف میکنن دیگه از بقیه چ انتظاری میره:/

من تا اینجا ۵ تا مشاور داشتم و ۲ تا استاد 

میتونم بگم از این ۷ نفر قشنگ ۵ نفرشون این حرفو عین این دیالوگو ب من زدن ...

دقیقا خیلی درد داشت این حرف اخه من خیلی اذیت شدم سال اخر بچه هامون زیر دوازده ساعت نمیخوندن

اصا نی نی سایت راجب رشته ادمو نا امید میکنن ینی هر رشته ای بگی یه ایرادی روش میزارن کلا از رشتت چ دانشگاهی چ دبیرستان ناامید میشی😐😂

Take me to church/I'll worship like a dog in the shrine of your lies/I'll tell you my sins,and you can sharpen your knife/Offer me that deathless death/Oh good God,let me give you my life🖤
2728
بله اتفاقا من خودم روزی هشت ساعت درس میخونم که کلا دوساعتشو تست میزنم تفریحم زیاد نمیرم میمونم خونه ...

خب شما برو کنکور ریاضی بده ببینیم عرضه داری زیر بیست هزار بشی 

بعد بیا برو رو منبر برامن 

حتی سر فصل های ریاضی رو نمیدونی بعد اظهار نظر میکنی.  یه دانشجو یا دوازدهمی میگفت برام قابل درک بود نه یه جوجه که نمیدونه دبیرستان با کدوم س نوشته میشه

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻
حق نداره این حرفارو بزنه ک وقتی یکی رشتش ریاضیه بیاد بخونه از زندگی و رشتش نا امید بشه بالاخره حرف ه ...

بله درسته کسی حق توهین به رشته بقيه رو نداره 

اینکه بگیم رشته ریاضی از تجربی آسون تره قطعا غلطه ولی اینکه بگیم قبولی تو رشته ریاضی از تجربی آسون تره واقعا درسته فقط به دلیل جامعه آماری کم تعداد کنکوری های رشته ی ریاضی 

از حالا تا همیشه من دلم سمت توئه                                واسه مهربونیات دلم طرفدار توئه                                       به خودت قسم که عشقی                                   
بله درسته ولی متاسفانه گاردی که هر دانش آموز نسبت به رشته خودش داره اجازه نمیده واقعیت جامعه رو ببين ...

شما اگه بدون حرف بیخودی ک این خانوم زد 

بیای بگین ظرفیت ریاضی کمتره 

هیچکس براتون گارد نمیگیره...پس برمیگرده به شعور کسی ک داره قضاوت میکنه این دو رشته رو

من مگه مریضم یا وسواس فکری دارم که شب و روز فکر کنم اونا قبول بشن ؟! چرا تهمت میزنید یکم طرز حرف زدن ...

از نظر من قبول نشدن تو کنکور آبرو رفتن نیست طرز فکر شما کاملا غلطه مگه چیکار کردی آبروت بره🙄🙄بعد وقتی هنوز کلاس دهمی و این موقع میای تاپیک میزنی کاملا مشخصه چقدر درگیرین منم طرز حرف زدنم اصلا بد نیست شما میای تاپیک میزنی که نظر بقیه رو ببینی پس باید انتقاد پذیر باشی همه قرار نیست به به و چه چه کنن یکی هم ممکنه با نظر شما مخالف باشه و عین من محترمانه مطرحش کنه شما مشکل داری با انتقاد میتونی تاپیک نزنی😏

2738
من تا اینجا ۵ تا مشاور داشتم و ۲ تا استاد  میتونم بگم از این ۷ نفر قشنگ ۵ نفرشون این حرفو عین ...

خب مزخرفه درسته اونا رقابت کمتره و رتبه پایین تر میارن ولی اولا که خوندن درساشون خیلی سخت تر از تجربی دوما تو تو تجربی تا هفت هشت هزارم بیاری باز میتونی یه رشته نسبتا خوب دانشگاه خوب بری با هشت هزار ریاضی کجا میخوای بری رقابتشون کمتره ولی رتبه خیلی خیلی کمتری هم میخوان

Take me to church/I'll worship like a dog in the shrine of your lies/I'll tell you my sins,and you can sharpen your knife/Offer me that deathless death/Oh good God,let me give you my life🖤
عزیزم شما بگو از ۶۰۰ هزار نفر داوطلب تجربی چند نفرشون سیاهی لشکر محسوب میشن؟

عزیز من سیاهی لشکر تو همه ی رشته ها هست 

از حالا تا همیشه من دلم سمت توئه                                واسه مهربونیات دلم طرفدار توئه                                       به خودت قسم که عشقی                                   

رشته ریاضی وقتی توش تحصیل نکردی نمیتونی سختی و اسونیشو بگی ولی خب کسیم که تحصیل کرده نمیتونه بگه چون علاقه هر فرد فرق داره

ولی خب بنظرم بخیال اون فامیلت بشو خودتو ببر بالا ولی خب کلاس و تست بهت کمک میکنه 

خودت باش و دوستش داشته باش.
خب شما برو کنکور ریاضی بده ببینیم عرضه داری زیر بیست هزار بشی  بعد بیا برو رو منبر برامن  ...

معلومه که خیلی عقده ای هستی چرا نمیفهمی که متقاضیاش کمترن از تجربی ؟؟ خیلی هم حرف درستی زده یک درصد شکی تو حرفش نیستتتتتتت حسودا

هشداارررر که آرامش مارا نخراشی😏😎😏😂😂✌✌😎😎😎😎😎😎😎😎😎
اینکه ظرفیت ریاضی کمتره دلیل خوبی نیست ک بهش توهین بشه  لطفا از روی علاقه خودت ب تجربی دفاع نک ...

بهش توهین نشد 

فقط گفتیم که قبولی تو رشته ریاضی آسون تره 

منی که برق میخونم مطمئنا هیچ علاقه ای به تجربی ندارم که این رشته رو انتخاب کردم ولی این دلیل نمیشه که واقعیتو انکار کنم 

خب مزخرفه درسته اونا رقابت کمتره و رتبه پایین تر میارن ولی اولا که خوندن درساشون خیلی سخت تر از تجرب ...

۸ هزار تجربی تهش بتونی پرستاری شهرستان بیاری 

ولی با ۵ هزار ریاضی دوست خودم راحت عمران صنعتی قم داره میخونه 

با ۵ هزار تجربی هیچ کودوم از رشته های تاپ تجربی رو نمیتونی قبول شی 

2706