2733
2739
عنوان

میترسم قبول شن من نشم 😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1197 بازدید | 89 پست
عزیز من رشته ریاضی آسون تر نیست ولی وقتی کل جمعیتش ⅙ تجربی هست قطعا قبولیش خیلی خیلی راحت تره  ...

یه سوال؟ 

یک ششم رو چطوری تایپ کردی؟ 😁 

من نمیدونم از کدوم قسمت باید اونو بیارم 

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻
۱۸ عم ن تازه کلاس دهمه  اره واقعا ریاضی هوش میخواد با خرخونی ب جایی نمیرسن بر عکس تجربی

همین دهمه ک شعورش نمیرسه 

واقعا بهم برخورد...من اینجا دارم با فرمول های ریاضی دست و پنجه نرم میکنم و تمام زندگیمو صرف سخت بودنش کردم

یکی مث این خانوم و مشاور بی سوادش میاد میگه ریاضی بدرد نمیخوره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نمیفهم چرا تا یه ادم این مدلی میبینید میگید پزشکی هم ب عاقبت بقیه دچار شه عزیزم فردا پس فردا مریض ...

عزیزم دیگ تصمیمی ک گرفته شده من چکار میتونم کنم 

اگ فکرشو کنی میبینی با اینکاری ک با رشته های مهندسی کردن کم جون ادم ب خطر نمیفته 

خونه های سست و سد های افتضاح و ... اینا همه تاثیر بدی تو زندگی دارن ک هیچکی بهش توجه نمیکنه

اولا مشاور مدرسمونه نه مشاور خودم بعدشم ریاضی هرچی باشه از تجربی راحتره متقاضیاشم کمترن چرا به زور م ...

عزیز اگه راحته من زنگ بعد امتحان هندسه دارم خیلی هم آسونه شما بیا برا من بده 😊

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻
2728
هر وقت تونستی یک ماه تو رشته ریاضی دووم بیاری بعد بیا بگو راحته 😉

واقعا این چه حرفیه 

چرا گارد الکی نسبت به رشته ها دارین؟!

هر رشته ای سختی خودشو داره 

از حالا تا همیشه من دلم سمت توئه                                واسه مهربونیات دلم طرفدار توئه                                       به خودت قسم که عشقی                                   
2740
من پزشکی میخوام ریاضی شغلای خوبی نداره مشاورمون میگه رشته ی ریاضی متقاضی نداره کیف میکنن سال آخر

عزیزم برو سر کلاس حسابان بچه های ریاضی بشین اگر تونستی ۱ سوال فقط ۱ سوال حل کنی من قبول میکنم که ریاضی رشته آسونیه😄

مطمئن باش نخبه تر از بچه های برق و مکانیکِ دانشگاه هایی مثل شریف و امیر کبیر کسی رو پیدا نمیکنی.

به نظر من هم مشاورت رو عوض کن چون کسی که طرز تفکرش اینه نمیتونه به شما کمکی کنه.

خیلیا فراموش کردن ولی دل من هنوزم توی این گوشه از تاریخ گیر کرده...                                                          آبادان - خیابان امیری                                              ۱۴۰۱/۳/۲ - ۱۲:۳۰
خب اون از طرز تفکر نابود اونه مملکت همونقدری دکتر میخواد مهندسم میخواد شما تاپیک اینو بخون هنوز سه س ...

من نگفتم نکرانم قبول شن اتفاقا دوست دارم قبول بشن ولی منظورم این بود که خودمم در کنارشون قبول بشم 

هشداارررر که آرامش مارا نخراشی😏😎😏😂😂✌✌😎😎😎😎😎😎😎😎😎
عزیز من رشته ریاضی آسون تر نیست ولی وقتی کل جمعیتش ⅙ تجربی هست قطعا قبولیش خیلی خیلی راحت تره  ...

شما خونتون و وسایل صنعتی کشورتون و برو با قبولی های رشته تجربی بساز 

موفق میشی🙂

همین دهمه ک شعورش نمیرسه  واقعا بهم برخورد...من اینجا دارم با فرمول های ریاضی دست و پنجه نرم م ...

ولش کن عزیزم من خودم ریاضی خوندم با عشق و علاقه دانگشاه خوبی ام قبول شدم بزار هر چی میخوان بگن ، بگن 

عزیزم دیگ تصمیمی ک گرفته شده من چکار میتونم کنم  اگ فکرشو کنی میبینی با اینکاری ک با رشته های ...

من نمیگم اون خوبه ولی کاریه که شده ولی برای پزشکی هنوز امیدی هست که نشه وقتی کنکوریا یا تحصیل کرده های بقیه رشته هارو میبینم ک ذوق میکنن واقعا ناراحت میشم:/دیروزم ی خانومی بود میگف مشاور کنکورم ایشالله بشه که پزشکا کمتر خودشونو بگیرن این چه حرفیه خب:/

Take me to church/I'll worship like a dog in the shrine of your lies/I'll tell you my sins,and you can sharpen your knife/Offer me that deathless death/Oh good God,let me give you my life🖤
همین دهمه ک شعورش نمیرسه  واقعا بهم برخورد...من اینجا دارم با فرمول های ریاضی دست و پنجه نرم م ...

واقعا منم دلم میسوزه 

روزی نه ساعت آمار هندسه حسابان میخونم که یه جوجه بگه ریاضی ها کیف میکنن 

میخوام بدونم تو کل زندگیش سر جمع روزی نه ساعت خونده که بدونه زجره نه تفریح 

2706