2737
2739
عنوان

قرص اورژانسی و بارداری

24184 بازدید | 75 پست

سلام خوششگلا خوبید لطفا بیاید کمک بچه ها کدوماتون قرص اورژانسی مصرف کردید؟چندروز بعد مصرف پریود شدید؟ کسی بوده شش هفت روز بعد تموم شدن پریودش خورده باشه قرص و بعدش ب فاصله چند روز باز پریود بشه؟و اینکه کسی هست قرص اورژانسی خورده باشه و باردار شده باشه؟

اگه کسی با اومدن یه بهمنی ذوق مرگ نشه😊مطمئن باش بعد رفتنش دق مرگ میشه🤪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هر سری زمانش فرق میکنه

اخه من ۷ روز بعد تموم شدن پری خوردم الان ده روز میگذره ولی خبری نیس بعد تنگی نفس دارم تخمدان های چپ و راستم تیر میکشه یبار این یبار اون شبا انگشتای پامو انگار گذاشتم تو ظرف یخ اصن ی حال دگرگونی دارم

من سر تایم خودم پریود شدم ولی اینجا دیدم که با قرص باردار شدن

اخه من خودم قبلا ک میخوردم دو سه روز بعدش پری میشدم ولی اینبار ده روز گذشته نشدم

2738
اخه من ۷ روز بعد تموم شدن پری خوردم الان ده روز میگذره ولی خبری نیس بعد تنگی نفس دارم تخمدان های چپ ...

همش از عوارض اون قرص کوفتیه منم وقتی خورده بودم ی دل درد شدید پیدا کردم ک نگو و چیزای دیگه ک یادم نیس ۲ سال پیش خوردم

حتی پریودمم عقب افتاد فک کردم حامله ام 

اره و سومی بود الان سه تا دختر داره

اخی عزیزم خدا حفظشون کنه..یعنی این علائمی ک من دارم ربطی ب بارداری داره؟میشه علائم بارداری چند روز قبل موعد پری نشون بده خودشو؟

همش از عوارض اون قرص کوفتیه منم وقتی خورده بودم ی دل درد شدید پیدا کردم ک نگو و چیزای دیگه ک یادم نی ...

اره گندش بزنن اخه میگن قرصارو دستکاری کردن دوزش رو وهسه افزایش جمعیت 

اخی عزیزم خدا حفظشون کنه..یعنی این علائمی ک من دارم ربطی ب بارداری داره؟میشه علائم بارداری چند روز ق ...

فکر نکنم‌ باردار باشی خیلی کم پیش میاد 

زیاد اورژانسی میخوری یا نه آخه شنیدم سالی دو سه بار تاثیر داره مسئول دارو خونه هم به دخترخالم گفته

نعره هیچ شیری خانه ی چوبی را خراب نمیکند،من از رفتار بی سر و صدای موریانه ها میترسم.
خیلی مضره سعی کن نخوری سالی ۲ تا بیشتر مجاز نیستی ب خوردن

منم زیاد نمیخورم الان بعد دو سال مجبور شدم بخورم ولی قبلا ک میخوردم اینجوری نبود اصن ایندفعه عجیب غریب اصن

2706