2733
2734
عنوان

بیتا و راهکارهایی برای چاق شدن:)

| مشاهده متن کامل بحث + 258938 بازدید | 13814 پست
بیتا جون یه سوال من از اول مهر یواش یواش کالری شماری کردم قبل کالری شماری ۵۳بودم  اول آذر وزن گ ...

آدم خودش تا ۱۰ کیلو چاق نشه حس نمیکنه بقیه چی میگن؟

اگه اونا هم متوجه تغییرت نشدن ۶۰ رو که رد کردی کاملا مشخص میشه 

سلام عزیزم شب شما هم بخیر     گلم من یه روزی آرزوم بود بشم ۶۰ کیلو هزاااار تا راه رو امتح ...

آره دقیقا به منم گف که معدم سرده😶

ممنون از توضیحاتتون❤

☁️🌈در این دنیا اگر غم هست؛                                                    صبوری کن ، خدا هست!🌱🙂  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آدم خودش تا ۱۰ کیلو چاق نشه حس نمیکنه بقیه چی میگن؟ اگه اونا هم متوجه تغییرت نشدن ۶۰ رو که رد کردی ...

اونا گفتن بهتر شدی . ایشالا ۶۰ رو رد کنم ببینم چی میشم . من قبلا اندازه هامو گرفته بودم دور باسنم از ۹۲.۵ اومده ۹۸ بازوهامم ۳ سانت تپل تر شده ولی  احساس تپل شدن ندارم احساس میکنم زیاد تغییر نکردم شاید به خاطر این باشه که ما کلا خانوادگی چربی تو بدنمون جم نمیشه هممون عضله ای هستیم این کارمو خیلی سخت میکنه 

اونا گفتن بهتر شدی . ایشالا ۶۰ رو رد کنم ببینم چی میشم . من قبلا اندازه هامو گرفته بودم دور باسنم از ...

من تا ۷۰ هم رسیدم بازم حس نمیکنم چاقم   فک کنم از بس همیشه لاغر بودیم الان هرچی چاق میشیم اشباع نمیشیم  

2728

پنجمین روز از چالش چاقی تا یلدا  

۱.جوشقان     ۴۰۰۰  

۲.نرگس       ۳۳۱۹  

۳.گلی          ۳۱۰۴  

۴.بیتا           ۳۰۱۵  

۵.ترنم          ۲۶۱۴  

۶.هستی و ساغر    ۲۰۰۰  

۷.سامیار      ۱۷۹۸       

۸.آیناز و پانیذ       ۱۶۰۰  

دخترا با کالری ۲۰۰۰ و زیر ۲۰۰۰ وزن اضافه نمی‌کنید امروز همه بالای ۲۵۰۰. 

نمیشه و نمیتونم و حالت تهوع گرفتم نداریم ببینم چه می‌کنید ۱۵ روز دیگه بیشتر وقت نداریم تا یلدا   

2738
پنجمین روز از چالش چاقی تا یلدا     ۱.جوشقان     ۴۰۰۰     ۲.نرگس &nb ...

عزمزم من اشتباه شده بود کالری دیروزم۲۰۲۵ تا شده من اشتباه حساب کرده بودم

خدایا هوای دل همه بنده هاتو داشته باش آمییییییییییین  
2706