2733
2739
عنوان

بیتا و راهکارهایی برای چاق شدن:)

| مشاهده متن کامل بحث + 259625 بازدید | 13816 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیتاجان من از ۵شروع کرده بودم الان وزن کردم خودمو حدود۱ کیلو اضافه کردم وزن قبلا۴۹بوده وزن الان۵۰کیلو ۹۰۰با لباس ک من ۹۰۰کم کردم واسه لباسام..

خدایا هوای دل همه بنده هاتو داشته باش آمییییییییییین  
بیتاجان من از ۵شروع کرده بودم الان وزن کردم خودمو حدود۱ کیلو اضافه کردم وزن قبلا۴۹بوده وزن الان۵۰کیل ...

بنظرت توی ۱۲روز ۱کیلو کم نیس  

2731
نه عزیزم یه قابلمه کوچیک بردار یک سومشو نمک درشت بریز سیب زمینی ها رو تمیز بشور و با پوست بذار رو ای ...

ممنون بیتا جونم که انقدر با حوصله ای راستی من دقت کردم شما تقریبا دور و بر۳۰۰۰ میزنید

تو چه مدت به وزن ۷۰ رسیدید؟

اول چند کیلو بودید؟هرماه چقدر اضافه کردید؟

راستی دخترا من چند روزه دارم از معجونی که درست یادم نیست کدوم یکی از سما ها یاد دادید میخورم البته یکم تغییرش دادم ولی کلا خیلی پر کالریه هر یک لیوان ۲۵۰ کالری داره که صبحا میخورم بعد از صبحونه گفتم بیام بگم شماهم بخورید:

یه لیوان شیر پرچرب +دوقاشق چایخوری ارده+یک قاشق غذاخوری شیره انگور+دوقاشق چایخوری سویق

البته اگه شیره رو دوقاشق بریزید میشه کلا۳۰۰ کالری

موفق باشید

2740
بیتاجان من از ۵شروع کرده بودم الان وزن کردم خودمو حدود۱ کیلو اضافه کردم وزن قبلا۴۹بوده وزن الان۵۰کیل ...

خوشحال شدم عزیزم نه عااالیه اگه ماهی ۲ کیلو هم اضافه کنی تو یکسال میشه ۲۴ کیلو  

عزیزم انرژی منفی ندادم اولا دوما من خودم این روش رو قبول دارم و عضو چالش هستم سوما من فقد پرسیدم ک ...

اخه ببین عزیز جان ما فقط میخوایم اندازه غذا دستمون بیاد که چقدر بخوریم اینکه مثلا اون خانم گفته الکیه و قبول نداره کلا با عقل جور در نمیاد اخه یه بچه پنج ساله هم میدونه که با خوردن زیاد ادم چاق میشه حرف اون خانوم خیلی به نظرم مسخره اومد

خوشحال شدم عزیزم نه عااالیه اگه ماهی ۲ کیلو هم اضافه کنی تو یکسال میشه ۲۴ کیلو    

عزیزم تو چقدر انرژی مثبتی   

ولی فکر میکردم باید بیشتر اضافه میکردم البته بچه شیر میدم  

ممنون بیتا جونم که انقدر با حوصله ای راستی من دقت کردم شما تقریبا دور و بر۳۰۰۰ میزنید تو چه مدت به ...

فداااات عزیزدلم

آره من از همون اول همش کالری بالای ۳۰۰۰ زدم و خداروشکر استپ وزنی هم نداشتمو ماهی دو کیلو اضافه میکردم( البته اینم بگم من بچم شیطونه فعالیتم زیاده وگرنه با این کالری باید ماهی ۴ تا اضافه میکردم) اول ۵۴ بودم و به مدت ۸ الی ۹ ماه شدم ۷۲ 

2706