2230
2217
عنوان

ماه عسل 😍

141 بازدید | 17 پست

سلام خانم ها بخاطر کرونا و شرایط اقتصادی خودمون و فامیل تصمیم گرفتم عروسی نگیرم و برم مسافرت ،ماه دی یا بهمن احتمالا میخایم بریم شما عزیزان کجا رو پیشنهاد میدین کدوم شهر ؟

من تازه ازدواج کردم لطف میکنی برای خوشبختیم دعا کنی صلوات بفرستی ،حاجت روا بشی 

وسط اون سرما که شما میخواید برید باید برید جنوب

«DracoDormiensNunquamTitilandus»...هشداری از طرف بلاتریکس‌لسترنج💀پاترهد🧙🏻‍♀️⁩میدونی، دنیای ما پاترهدها خیلی قشنگ‌تر از دنیای شماست. چون جوآن کتلین ‌رولینگ برامون رنگی‌رنگیش کرده!🌈استاد قرائتی: مدرک دانشگاهی مثل کش تنبونه! واجبه ولی بااهمیت نیست‌دیپلم هم که مثل تنبونه!نداشتنش مایه آبروریزیه داشتنشم افتخار نیست😜 یک عدد حفظ کننده بعضی غزلیات حافظ😊جان من است او⁦♥️⁩مولانای جان⁦♥️⁩ دَواؤُكَ فیكَ وَ ما تُبصِرُ ❇ وَ داؤُكَ مِنكَ وَ لا تَشعُرُ أَ تَزعَمُ أَنَّكَ جِرمٌ صَغیر ❇ وَ فیكَ انطَوَی عالَمُ االاکبرُ»🌍 رییس ستاد مبارزه با غلط املایی📝به احترام حکیم فردوسی،برای قدردانی از یعقوب لیث صفاری، برای آرامش روح علامه دهخدا و به پاس زحمات دکتر معین درست حرف بزن و درست بنویس⁦⁦🙏🏻⁩⁩مرگ‌بر هکسره🤬حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻⁩نه‌به کیوت!⁦🚫    اگه تاپیکامو خوندی و خوشت اومد لایک کن...برام مهمه که کیا تاپیکامو میخونن

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

اگه ایران میرید برید کیش و قشم و خط ساحلی جنوب

اگه خارج میرید برید استانبول 

بعله! خدمتتون عارضم که چون قراره اینو تا 3 بهمن روزی هشت بار تایپ کنم  بهتر دیدم همینجا بگم که برای مامانم بالش عروسکی میخرم و برای مامان همسرم کتونی.خودم هم این روز رو به رسمیت نمیشناسم و انتظار کادو مادو ندارم. والله. دلتون هم خوش. لبتون هم خندون 
2215
2050
دی بهمن کیش و قشم خوبه  کلا طرف جنوب

برف بارون نمیاد یعنی ،باید پالتو و لباس گرم ببرم یا پاییزه است هواش

برید کیش چون اونجا هواش گرمتره توی زمستون هرجا بری سرده نمیتونی تفریح کنی ولی جنوب بهتره 

ممنونم عزیزم 

بهاره ست هواش😐😂😂بارون چرا شاید ماهی ی بار بیاد

خب نرفتم میخندی ،هی اضطراب دارم روم نمیشه ب شوهرم بگم