2297
2298
عنوان

ماه عسل 😍

166 بازدید | 17 پست

سلام خانم ها بخاطر کرونا و شرایط اقتصادی خودمون و فامیل تصمیم گرفتم عروسی نگیرم و برم مسافرت ،ماه دی یا بهمن احتمالا میخایم بریم شما عزیزان کجا رو پیشنهاد میدین کدوم شهر ؟

دوست عزیز ،من تازه با هزار مشکل با هزار امید ازدواج کردم لطفا برا حفظ آبرو ،خوشبختیم و حفظ زندگیم دعام کنید 

وسط اون سرما که شما میخواید برید باید برید جنوب

باز این چه شورش است که در خلق عالم است...🖤⁦🕯️⁩           «DracoDormiensNunquamTitilandus»...هشداری از طرف بلاتریکس‌لسترنج💀پاترهد🧙🏻‍♀️⁩میدونی، دنیای ما پاترهدها خیلی قشنگ‌تر از دنیای شماست.چون جوآن کتلین ‌رولینگ برامون رنگی‌رنگیش کرده!🌈 جان من است او ⁦♥️⁩مولانا♥️⁩⁩مردی که بی‌بال پرواز کرد⁩⁩🦋یک عدد مینی مولوی‌شناس📚  دَواؤُكَ فیكَ وَ ما تُبصِرُ ❇ وَ داؤُكَ مِنكَ وَ لا تَشعُرُ أَ تَزعَمُ أَنَّكَ جِرمٌ صَغیر ❇ وَ فیكَ انطَوَی عالَمُ االاکبرُ»🌍 رییس ستاد مبارزه با غلط املایی📝به احترام حکیم فردوسی،برای قدردانی از یعقوب لیث صفاری، برای آرامش روح علامه دهخدا و به پاس زحمات دکتر معین درست بنویس⁦⁦🙏🏻⁩⁩ «بزار» نه و «بذار»(عکسا رو میگم)❌مرگ‌بر هکسره🤬حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻⁩

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2051
وسط اون سرما که شما میخواید برید باید برید جنوب

اره سرما افتاده ممنونم ازت 

دوست عزیز ،من تازه با هزار مشکل با هزار امید ازدواج کردم لطفا برا حفظ آبرو ،خوشبختیم و حفظ زندگیم دعام کنید 
دی بهمن کیش و قشم خوبه  کلا طرف جنوب

برف بارون نمیاد یعنی ،باید پالتو و لباس گرم ببرم یا پاییزه است هواش

برید کیش چون اونجا هواش گرمتره توی زمستون هرجا بری سرده نمیتونی تفریح کنی ولی جنوب بهتره 

ممنونم عزیزم 

بهاره ست هواش😐😂😂بارون چرا شاید ماهی ی بار بیاد

خب نرفتم میخندی ،هی اضطراب دارم روم نمیشه ب شوهرم بگم