2737
2739
عنوان

فال قهوه ..هر کی بلده بیاد فالمو بگیره +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 318 بازدید | 66 پست
واقعا ؟ شوهرم محمده خب یعنی چی؟

خواهش میکنم ازت میشه به نیت من بخوری تا این خانم برام تفسیر کنه؟

بخدا با گریه مینویسم...اسمم مینا

اگر از كسی متنفری،                                                از قسمتی از خودت در او متنفری؛                         چيزی كه از ما نيست نمی تواند افكار ما را آشفته كند ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهش میکنم ازت میشه به نیت من بخوری تا این خانم برام تفسیر کنه؟ بخدا با گریه مینویسم...اسمم مینا

آره چرا که نه گلم ..الان درست میکنم بمون چند مین عکس میدم

آره چرا که نه گلم ..الان درست میکنم بمون چند مین عکس میدم

فدات شم مرسی

اگر از كسی متنفری،                                                از قسمتی از خودت در او متنفری؛                         چيزی كه از ما نيست نمی تواند افكار ما را آشفته كند ..
2728
خواهش میکنم

میشه شما صبر کنی چند لحظه برای منم تفسیر کنی؟

2740

خیلی لطف کردی گلم برات ایت الکرسی میخونم🌹

رقص و شادی میبینم براتون انگار ک ی جشن و خوشحالی داشته باشید دختری ک موهاش تقریبا تا وسط کمرشه و لاغر اندام وظریفه با کسی داره میرقصه

پناه بر تو ک بی واژه مرا میشنوی.....
رقص و شادی میبینم براتون انگار ک ی جشن و خوشحالی داشته باشید دختری ک موهاش تقریبا تا وسط کمرشه و لاغ ...

چ باحال 😍

رقص و شادی میبینم براتون انگار ک ی جشن و خوشحالی داشته باشید دختری ک موهاش تقریبا تا وسط کمرشه و لاغ ...

به شدت افسرده و ناراحت و گریونم..روزای خوبی ندارم اصلا...

شکل چشم افتاده ته فنجون ینی خیلی چشم میخورید و خودتون و زندگیتون تحت تاثیرچشم زخم یکم سنگین شده ومریم گلی و کندر و اسفند و اینا دود کن بزار رفع بشه صدقه بده.اسب تک شاخ برات افتاده ینی ی شانس خیلی بزرگ واست رخ میده 

پناه بر تو ک بی واژه مرا میشنوی.....
2706