2733
2734
عنوان

دوستام با قیافم هعی شوخی میکنن😟

123 بازدید | 15 پست

بیرون مدرسه هرکی میبینه میگه به مامانم میگه چقدر چهره دخترت نازه و خوشگل

بعد داخل مدرسه هر شوخی میکنن البته شایدم تقصیر خودمه که بهشون رو دادم

امروز از یکی شون میپرسم چی تو قیافه من خیلی خوشگله؟

اون دوتارو گفت به من رسبد به گفت ناراحت نشی به شوخی من تو میبینم یاده اسب ابی میفتم🤐😕منم خندیدم ولی ته قلبم خیلی ناراحت شدم

همشونم میگن شوخی کلی کاش بدونن دارن تر میزنن تو اعتماد به نفسم الان حس میکنم زشت ترینم 

نمیدونم تروخدا یچیزی بگید اروم شم

از این طرف امروز غروب مدرسهاجیم بودم معلمش اومده بهم میگه چقدر ناز داری

بعد حالا تو مدرسه🤐🤐🤐🤐😶😶

یچیزی‌بگید حالم خوب بشه شما هن دوستاتون از این شوخیا میکنن ؟؟

در اینده زن علی هسدم😂😁

دفعه بعد گفتن بگو تو ایینه خودم نگاه میکنم  یادت میفتم .چقدر شبیه همیم

ام البنین دخیلم، درمانده و ذلیلم تا ندهی مرادم، دست از تو برندارم       کاربری جدید نیستم کاربری قبلیم ترکید . هیچ وقت حلال نمیکنم اون شخص که منو بخاطر اینکه حاجت نگرفت تهمت زد ترکوند هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت. عاشقتونم  . بابام به رحمت خدا رفته. کاش زنده بود. لطفا برای ازدواجم دعا کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دوستام بهم میگن چشمات مثه قورباغه  هست😂 بعد حالا ببین واقعا هست؟ نه پس دوستا حرف چرت زیاد ...

چقدر چشمات خوشگله😍

حالته چشمات شبیه خیلی شبیه منه

پس دوستای شمام انقدر شوخی میکنن؟

در اینده زن علی هسدم😂😁
2731
حسودن عزیزم

چمیدونم 

خودم بنظرم قیافه معمولی روبه بالایی دارم که به خاطر سن بلوغم یکم صورتم به جای جوش پف کرده ولی از نظر بقیه چهره ام ناز داره نمیدونم فقط تو مدرسه قصد دارن شخصیت آدمو خورد کنن

در اینده زن علی هسدم😂😁
به شما هم شده اینجوری بگن؟

نه شوخی کنن جواب میدم اجازه نمیدم پاشون از گلیشمون درازتر بزارن

ام البنین دخیلم، درمانده و ذلیلم تا ندهی مرادم، دست از تو برندارم       کاربری جدید نیستم کاربری قبلیم ترکید . هیچ وقت حلال نمیکنم اون شخص که منو بخاطر اینکه حاجت نگرفت تهمت زد ترکوند هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت. عاشقتونم  . بابام به رحمت خدا رفته. کاش زنده بود. لطفا برای ازدواجم دعا کن
آخه این چه سوالی بود پرسیدی وقتی میگی چی من خیلی خوشگله معلومه اونجوری جواب میدن چرا نظر سنجی میذاری ...

دقیقا تقصیر خودم بود اونا جنبه ندارن

در اینده زن علی هسدم😂😁
چمیدونم  خودم بنظرم قیافه معمولی روبه بالایی دارم که به خاطر سن بلوغم یکم صورتم به جای جوش پف ...

به حرف چن تا بچه سال گوش نده

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
مرسیی😁❤ آره بابا دوستا واقعا حسودن همشون همش میخوان لهت کنن برن جلو

دقیقا یکی از دوستام سر اینکه نمره هام بیست شد اون پایین بیست بجوابمو نمیداد دیگه باورت میشه؟؟؟

در اینده زن علی هسدم😂😁
2706