2733
2734

سلام من تو دوران عقدم 

چنروز پیش صبح ک بیدار شدم هنوز صورتمو نشستم مامانم سبزی گرفته بود و تا منو دید گفت بیا سبزی پاک کنیم منم گفتم توام فقط منو میبینی یاد کار میفتی هنوز بیدار نشده بعد بهش برخورد و گفت خودم تمیز میکنم نخواستم بعد اونروز دیگه حرف نمیزنیم باهم...

امروز برا نهار ساندویچ میخواستن درست کنن ب خواهر دیگم گفت گفت میرم حموم بعد داداشم اومد ب من گفت منم جوابشو ندادم بعدم خودشون درست کردن خوردن اصلا منم صدا نزدن 

دعا کنین زودتر تموم شه این جهنم برم خونه ی خودم🥺😔

وا خودت بداخلاقی اونجا جهنمه خواهرم؟

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم راحت به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا هیچی رو دنیا راحت نمیده بهت، عشق برای من ثمره شیرین صبر بود..و تا همیشه باید برای ناب موندنش تلاش کنم  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

انشالله به زودی زود بری و خوشبخت شی منم هم دردم باهات میشه برا منم دعا کنین به زودی زود عروس شم اسمم طاهره اس تورو خدا 

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین

عزیزم درسته مامانت اونطور گفته خب میرفتی کمک. 

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن
2740

خودت برو بخور با اونا قهری با غذا نه 

در ضمن میگفتی باشه مامان صبحونه بخورم میام کمک  واسه سبزی

خواهرانه دعا کنید برام ازدواجم جور بشه اگه میتونی برام صلوات بفرست♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

من جای شما بودم حتما میگفتم بزار باشه ی چیزی بخورم میام باهم انجام بدیم بعد صبونه هم دوتا چای میریختم میرفتم کمک

وقتی هم کسی تو خونه صدات میزنه جواب بده

ادم نازکش همیشه نداره ها مخصوصا خونه شوهر حواست باشه عزیزم

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم راحت به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا هیچی رو دنیا راحت نمیده بهت، عشق برای من ثمره شیرین صبر بود..و تا همیشه باید برای ناب موندنش تلاش کنم  
2706