2733
2739

خوشکله انشالله خوشبخت شی 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه

موی روشن با پوست سبزه سن رو خیلی بالاتر میبره

به همین ترکیب صورت میاد

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2740
یکم تیره تر باشه 

هایلایت کن اسی 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
این که رنگش زشته. ولی در کل زیباترین عروس. عروسی با موهای طبیعی. مخصوصا موی مشکی. حالت دخترانه پر از ...

میدونی تصمیم داشتم مشکی باشه ولی همه میگن یکم رنگ کن روشن تر بشه آرایش و پوستت میگن رژ قرمز بزنه کرم سفید زشته میشی با مو مشکی

مخالفم بنظرم موهای خودت به رنگ طبیعیش زیباترین چیزه

میدونی رنگها و...هرسال مدشون تغییر میکنه و عکس و فیلم عروسی چون ماندگاره بنظرم ادم هرچه به شکل طبیعی خودش نزدیک تر باشه شیک تره و تا اخر عمر هم عکس ها باکلاس تر و شیک تر بنظر میان