2733
2739
عنوان

رنگ مو عروس

| مشاهده متن کامل بحث + 4243 بازدید | 43 پست
میدونی تصمیم داشتم مشکی باشه ولی همه میگن یکم رنگ کن روشن تر بشه آرایش و پوستت میگن رژ قرمز بزنه کرم ...

کار به حرف دیگران نداشته باش. خیلی وقتها نمی خوان کسی زیبا باشه. در ضمن الان اصلا کرم سفید نمیزنن. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ی عکس نداری بی زحمت بفرستی برام من دوست دارم جلو موهام مشکی باشه سردرد نمیارم ببخشیدا

عزیزم حتما موهاتو رنگ کن تو دلت می مونه آدم ی بار عروس میشه حسابی خوشکل کن اینم یه عکس از هایلایت

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2731
میدونی تصمیم داشتم مشکی باشه ولی همه میگن یکم رنگ کن روشن تر بشه آرایش و پوستت میگن رژ قرمز بزنه کرم ...

بیخود میگن، دختر شرقی مو مشکی کجاش زشته

این کاربری دست دو تا دختره شر و شیطونه، لطفا در صورتی که مثل شرلوک هلمز کل تاپیک ها رو زیر رو کرده و مغایرتی یافتید، خشتکمون رو نکشید رو سرمون😆😆
از این زاویه بهش نگاه نکرده بودم 

اره به حرفای بقیه توجه نکن 

ارایشتم کامل انجام بده گریم کن با تمام جزییات اما سبک خلیجی و عربی و...انجام نده لایت و مینیمال باشه سبکش

به حرفای بقیه هم توجه نکن

خودت باش 

الان نگاه کن به عکسای عروسای دهه هشتاد ابروهای شیطونی وموهای هایلایت و سیخ سیخ و...

خیلیاشون چون روشون نمیشه دیگه به عکسا نگاه کنن دوباره دارن میرن فورمالیته که با سبک ارایش نرمال تری عکس بگیرن برای سالگرد هاشون 

اما به جاش اگه به عکسای عروسی قدیمی ایرانی و خارجی دقت کنی میبینی اونایی هنوز به چشمت زیبا میان که ساده و شیک و بدون اغراقن 

عزیزم حتما موهاتو رنگ کن تو دلت می مونه آدم ی بار عروس میشه حسابی خوشکل کن اینم یه عکس از هایلایت

این رنگ بهتره😍

این کاربری دست دو تا دختره شر و شیطونه، لطفا در صورتی که مثل شرلوک هلمز کل تاپیک ها رو زیر رو کرده و مغایرتی یافتید، خشتکمون رو نکشید رو سرمون😆😆
2740
این رنگ بهتره😍

منم خیلی دوسش دارم😁

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
این رنگ بهتره😍

این چطوره؟ ماه بعد میخوام رنگ کنم این مدلی

آنقدر استرس دارم ک ۳ ماه مونده ب عروسی همش درگیری ذهنی دارم 

لطفا راحت بگیر. استرس پیری پوست میاره. مو رو سفید می کنه و زن رو داغون. استرس چی داری؟ خدا رو شکر داری می ری خونه بخت. انشااله خوشبخت بشی

اره ب من ک سبزه ام بیشتر میاد ،ولی من دوست دارم مشکی جلو موهام باشه بنظرت میشه جلوش مشکی بقیه اش از ...

از آرایشگرت بپرس