2733
2734
عنوان

رنگ مو عروس

| مشاهده متن کامل بحث + 4243 بازدید | 43 پست
این چطوره؟ ماه بعد میخوام رنگ کنم این مدلی

دوستم این جوری رنگ کرده، رنگ پوستت چیه؟

این کاربری دست دو تا دختره شر و شیطونه، لطفا در صورتی که مثل شرلوک هلمز کل تاپیک ها رو زیر رو کرده و مغایرتی یافتید، خشتکمون رو نکشید رو سرمون😆😆
لطفا راحت بگیر. استرس پیری پوست میاره. مو رو سفید می کنه و زن رو داغون. استرس چی داری؟ خدا رو شکر دا ...

آخه من ازدواجم غریبانه است هیچکی دورم نیست فقط خواهر برادرم دلم میخاد قشنگ بشم عکس هام خوب باشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این هایلات رو مشکی قشنگ میشه بنظرت 

نه اصلا. هم میخوایی مشکی باشی هم هایلایت😁. ببین استارتر چون صورتت سبزه هست بهتره رنگ شاد بزاری موی سیاه برای صورت های سفید خیلی جذاب میشه نه ما. البته روشن هم منظورم زرد قناری نیست

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2731
دوستم این جوری رنگ کرده، رنگ پوستت چیه؟

سبزه رو به سفید 😐

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
نه اصلا. هم میخوایی مشکی باشی هم هایلایت😁. ببین استارتر چون صورتت سبزه هست بهتره رنگ شاد بزاری موی ...

من گندمی ام، سبزه نیستم.

موهام پرکلاغیه. ولی خیلی نازن دوستشون دارم

سبزه ها شاید رنگ کنن خوشگل تر شم

این کاربری دست دو تا دختره شر و شیطونه، لطفا در صورتی که مثل شرلوک هلمز کل تاپیک ها رو زیر رو کرده و مغایرتی یافتید، خشتکمون رو نکشید رو سرمون😆😆
من گندمی ام، سبزه نیستم. موهام پرکلاغیه. ولی خیلی نازن دوستشون دارم سبزه ها شاید رنگ کنن خوشگل تر ...

شن

2740
آخه من ازدواجم غریبانه است هیچکی دورم نیست فقط خواهر برادرم دلم میخاد قشنگ بشم عکس هام خوب باشه  ...

این بهترین حالته. من عروسی و جشن گرفتم. مثل چی پشیمونم. حیف پول و وقتم. انشااله خوشبخت بشی. عکسهات هم خوب میشه. برو فضای باز. آتلیه هم نمیخاد. عکس فضای باز عالیه. از نمونه های اروپایی الگو بگیر توی عکس فضای باز.

من گندمی ام، سبزه نیستم. موهام پرکلاغیه. ولی خیلی نازن دوستشون دارم سبزه ها شاید رنگ کنن خوشگل تر ...

والا آرایشگر ک ابرو برمیدارم میگه رنگ میکنی پوستت روشن میشه خودم هم حس میکنم بعد یسری میگن سنت میره بالا

عکس پوستمو ببین سبزس یا گندمیه 😑

والا آرایشگر ک ابرو برمیدارم میگه رنگ میکنی پوستت روشن میشه خودم هم حس میکنم بعد یسری میگن سنت میره ...

طبیعیه رنگ کمی سن رو می‌بره بالا، ولی خب اگه رنگ درست انتخاب کنی نتیجه خوب میگیری، بزن گوگل رنگ مو برای پوست سبزه، تحقیق کن و خودت تصمیم بگیر

طبیعیه رنگ کمی سن رو می‌بره بالا، ولی خب اگه رنگ درست انتخاب کنی نتیجه خوب میگیری، بزن گوگل رنگ مو ب ...

چشم حالا نظر آرایشگر هم مهم تا برم آرایشگاه انتخاب کنم اتمام حجت کنم  من دوست ندارم خیلی موهام زردقناری باشه لبام سرخ باشه خیلی پوستم برنزه یا خیلی سفید کنه