2752
2734
عنوان

اونایی که با کیس خارج از کشور ازدواج کردن بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 586 بازدید | 53 پست
ارومیه

پس داخلیه دیگه😂 ۱۰۰ درصد ایرانی. خوشبخت باشید با هم

ته قصه خودشو پیدا کرد اون که بین جمعیت گم شده بود.....اونی که به جای زخمای خودش مرهم زخمای مردم شده بود......چه دقیقه هایی که با حسرت بین آدمای خوشبخت گذشت........کی میتونه حالتو درک کنه کی میدونه که چقدر سخت گذشت
اصلا برام مهم نیست. فقط دلم میخواد برم از ایران. حتی اگه شده با ازدواج سوری. 

من خودم خیلی سال المان بود واقعا خبر خاصی نیست درسته ترجیح میدم اونجا باشم بیشتر اما اونطوری که تو فکرت هست نه اصلا نیست

دوستدار حیوانات ♥️دخترم انقدر دوستت دارم که تو را هیچ گاه به دنیا نمی آورم ..♥️ حتما حتما بخوان ⬅️دوست صمیمی داشتم به اسم مبینا که از خواهر نزدیک تر بود بهم .. ۳ روز مونده بود به تولدش بحث کوچیکی کردیم که ازش خیلی ناراحت شدم … و قصد داشتم به دلیل ناراحتی که ازش داشتم به تولدش نرم ..روز تولدش شد و ساعت ۷ ۸ شب شده بود و هنوز نرفته بودم اما یهو گفتم بزار برم تولد بهترین دوستمه و همو بغل میکنیم همه چی یادمون میره .. بهش تکست دادم عزیزترین خواهر دنیا منو ببخش و من دارم میام تولدت .. اما این اخرین پیام من بود .. او روز تولدش به اتوبوس خورده بود و حالا تمام زندگیم به این میگذرد که آیا کینه به کسی که دوستش داریم ارزشش را دارد ؟ …آیا ارزش دارد به او همین الان نگوییم دوستت دارم ؟ ..♥️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اصلا برام مهم نیست. فقط دلم میخواد برم از ایران. حتی اگه شده با ازدواج سوری. 

اوه چ دلی داری تو بیخیال 

بعضی اوقات آدم خوشبختیشو تو ی چیز میبینه فقط و تمرکز میکنه رو اون ب هیچ چیز دیگ اهمیت نمیده ولی بعدا میفهمه ک چ اشتباهی میکرده 

تو هم  راهایی پیدا کن ک بتونی راحت تجربه ش کنی

کاربریم اسم خودم نیس اسم دختر خاله خوشگلمو گذاشتم  
2731
من خودم خیلی سال المان بود واقعا خبر خاصی نیست درسته ترجیح میدم اونجا باشم بیشتر اما اونطوری که تو ف ...

یه پسر از ازدواج قبلیم دارم. ۷ سالشه. شرایطم خیلی عجیب غریبه. برای دور شدنش از پدرش و خوشبختیش باید برم از ایران

ته قصه خودشو پیدا کرد اون که بین جمعیت گم شده بود.....اونی که به جای زخمای خودش مرهم زخمای مردم شده بود......چه دقیقه هایی که با حسرت بین آدمای خوشبخت گذشت........کی میتونه حالتو درک کنه کی میدونه که چقدر سخت گذشت
اوه چ دلی داری تو بیخیال  بعضی اوقات آدم خوشبختیشو تو ی چیز میبینه فقط و تمرکز میکنه رو اون ب ...

الان دقیقا همینجوری شدم. فکر و ذکرم شده رفتن

یه پسر از ازدواج قبلیم دارم. ۷ سالشه. شرایطم خیلی عجیب غریبه. برای دور شدنش از پدرش و خوشبختیش باید ...

چرا میخوای بری مگه‌چطوری بوده ؟ دوست داشتی بگو

دوستدار حیوانات ♥️دخترم انقدر دوستت دارم که تو را هیچ گاه به دنیا نمی آورم ..♥️ حتما حتما بخوان ⬅️دوست صمیمی داشتم به اسم مبینا که از خواهر نزدیک تر بود بهم .. ۳ روز مونده بود به تولدش بحث کوچیکی کردیم که ازش خیلی ناراحت شدم … و قصد داشتم به دلیل ناراحتی که ازش داشتم به تولدش نرم ..روز تولدش شد و ساعت ۷ ۸ شب شده بود و هنوز نرفته بودم اما یهو گفتم بزار برم تولد بهترین دوستمه و همو بغل میکنیم همه چی یادمون میره .. بهش تکست دادم عزیزترین خواهر دنیا منو ببخش و من دارم میام تولدت .. اما این اخرین پیام من بود .. او روز تولدش به اتوبوس خورده بود و حالا تمام زندگیم به این میگذرد که آیا کینه به کسی که دوستش داریم ارزشش را دارد ؟ …آیا ارزش دارد به او همین الان نگوییم دوستت دارم ؟ ..♥️ 
نه بابا همینم به زور گیرمون اومد ته طاقه بود😂😂😂

خوشبخت بشی عزیزدلم 

خودت کجایی مگ ک شوهرت انقد جلوه میکنه برات 

البت شاید خوبه ک تو ی کاره اومدی با خارجیا قاطیش کردی😂😂😂

خووو  پسر های خارجی که دوس داریو پیدا کن فالو کن کرم بریز.😉

عاشقتم با راهنماییت😂😂 مرسی.... آخه سنم برا این کارا یکم بالاس

یه پسر از ازدواج قبلیم دارم. ۷ سالشه. شرایطم خیلی عجیب غریبه. برای دور شدنش از پدرش و خوشبختیش باید ...

تا پدرش اجازه نده نمی تونی از کشور خارجش کنی عزیزم 

پرواز ✈ ورزش🏊‍♀️  سفر 🌏  تئاتر 🎭   سینما 🎬   کنسرت🎸
چرا میخوای بری مگه‌چطوری بوده ؟ دوست داشتی بگو

شوهر سابقم همجنس گراس. دلم نمیخواد بچم ببیندش و الگو بگیره ازش. از طرفی هم خیلی به هم وابسته هستن

ب من والا ی پسر ترکیه ای ریکوست داده تو اینستا من قبول نکردم چون زبونشو بلد نیسم ک بتونم دلبری کنم البت خودم ترکم ولی خب با اونا فرق داره   ریکوستشم پاک نکردم هر چن وقت یبار میرم پروفایلشو نگا میکنم یکم روحیه میگیرم 😂😂😂

خوشبخت بشی عزیزدلم  خودت کجایی مگ ک شوهرت انقد جلوه میکنه برات  البت شاید خوبه ک ت ...

نه بابا همچین مالی نیستن خودم تهرانم ولی باور کن طرف ارومیه خودشون رو ترکیه ای حساب میکنن البته بعضیاشون یکسره یه پاشون ترکیه اس  

2706