2733
2734
عنوان

اونایی که با کیس خارج از کشور ازدواج کردن بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 584 بازدید | 53 پست
زبانم خوبه. این یه پله رو جلو ام. ولی مخ زنی اصلا بلد نیستم😅

اخه مافامیل داشتیم باخارجیاچت میکردمیومدن ایران خونشون دعوت میکردمیومدن خونشون

دوستان ریپ بزنید پست هامو چون من دوست دارم یکی نظرشو درموردپست هام بذاره
نه نامه اجازه پدر برای خروج از کشور با مهر دادگاه

حالا من کیسشو پیدا کنم بعد واسه اونم یه فکری میکنم😅

ته قصه خودشو پیدا کرد اون که بین جمعیت گم شده بود.....اونی که به جای زخمای خودش مرهم زخمای مردم شده بود......چه دقیقه هایی که با حسرت بین آدمای خوشبخت گذشت........کی میتونه حالتو درک کنه کی میدونه که چقدر سخت گذشت
2731
اخه مافامیل داشتیم باخارجیاچت میکردمیومدن ایران خونشون دعوت میکردمیومدن خونشون

اینم فکر خوبیه! بگردم دنبالش پس

ته قصه خودشو پیدا کرد اون که بین جمعیت گم شده بود.....اونی که به جای زخمای خودش مرهم زخمای مردم شده بود......چه دقیقه هایی که با حسرت بین آدمای خوشبخت گذشت........کی میتونه حالتو درک کنه کی میدونه که چقدر سخت گذشت
شوهر سابقم همجنس گراس. دلم نمیخواد بچم ببیندش و الگو بگیره ازش. از طرفی هم خیلی به هم وابسته هستن

عزیزم اون پدرشه و قطعا این علاقش رو بچش اثر نمیزاره نگران نباش انقدر

دوستدار حیوانات ♥️دخترم انقدر دوستت دارم که تو را هیچ گاه به دنیا نمی آورم ..♥️ حتما حتما بخوان ⬅️دوست صمیمی داشتم به اسم مبینا که از خواهر نزدیک تر بود بهم .. ۳ روز مونده بود به تولدش بحث کوچیکی کردیم که ازش خیلی ناراحت شدم … و قصد داشتم به دلیل ناراحتی که ازش داشتم به تولدش نرم ..روز تولدش شد و ساعت ۷ ۸ شب شده بود و هنوز نرفته بودم اما یهو گفتم بزار برم تولد بهترین دوستمه و همو بغل میکنیم همه چی یادمون میره .. بهش تکست دادم عزیزترین خواهر دنیا منو ببخش و من دارم میام تولدت .. اما این اخرین پیام من بود .. او روز تولدش به اتوبوس خورده بود و حالا تمام زندگیم به این میگذرد که آیا کینه به کسی که دوستش داریم ارزشش را دارد ؟ …آیا ارزش دارد به او همین الان نگوییم دوستت دارم ؟ ..♥️ 
عزیزم اون پدرشه و قطعا این علاقش رو بچش اثر نمیزاره نگران نباش انقدر

از اون که مطمئنم. میترسم بچه ازش الگو برداری کنه تو سن بلوغ