2737
2739
عنوان

اونایی که با کیس خارج از کشور ازدواج کردن بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 576 بازدید | 53 پست
عاشقتم با راهنماییت😂😂 مرسی.... آخه سنم برا این کارا یکم بالاس

بایداول زبان یادبگیری چت کنی بعدش اوناروبه ایران دعوت کنی بیان خونت بعدشم مزدوج بشیدبریدازایران😅🤗

دوستان ریپ بزنید پست هامو چون من دوست دارم یکی نظرشو درموردپست هام بذاره
تا پدرش اجازه نده نمی تونی از کشور خارجش کنی عزیزم 

پاسپورت داره. بعدم به یهونه سفر اجازه میگیرم ازش

ته قصه خودشو پیدا کرد اون که بین جمعیت گم شده بود.....اونی که به جای زخمای خودش مرهم زخمای مردم شده بود......چه دقیقه هایی که با حسرت بین آدمای خوشبخت گذشت........کی میتونه حالتو درک کنه کی میدونه که چقدر سخت گذشت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عاشقتم با راهنماییت😂😂 مرسی.... آخه سنم برا این کارا یکم بالاس

من دوستم تقریبا یه سال اینا هر روز تیپ زده و ارایش کره با یه چمدون خالی میرفت فرودگاه مهراباد .

اخرشم یه مهندس مکانیک تور کرد و باهاش رفت کانادا گویا پسرا که میخواستن برن اونور و منتظر پرواز بودن این تو سالن انتظار عشوه میریخته و در اخر گرفته یکیش.

من خودم تو شکم هنوز🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

2731
بایداول زبان یادبگیری چت کنی بعدش اوناروبه ایران دعوت کنی بیان خونت بعدشم مزدوج بشیدبریدازایران😅🤗

زبانم خوبه. این یه پله رو جلو ام. ولی مخ زنی اصلا بلد نیستم😅

ته قصه خودشو پیدا کرد اون که بین جمعیت گم شده بود.....اونی که به جای زخمای خودش مرهم زخمای مردم شده بود......چه دقیقه هایی که با حسرت بین آدمای خوشبخت گذشت........کی میتونه حالتو درک کنه کی میدونه که چقدر سخت گذشت
درووووغ 😨

😔😔

پاسپورت داره. بعدم به یهونه سفر اجازه میگیرم ازش

برای مهاجرت دائم،  داخل گیت فرودگاه پلیس و سپاه ازتون نامه دادگاه میخواد اگه نداشته باشید اجازه خروج نمیدهند

پرواز ✈ ورزش🏊‍♀️  سفر 🌏  تئاتر 🎭   سینما 🎬   کنسرت🎸
من دوستم تقریبا یه سال اینا هر روز تیپ زده و ارایش کره با یه چمدون خالی میرفت فرودگاه مهراباد . اخر ...

چه باحال.... آخرین راه حل یه دختر ایرانی برا رفتن😂

2740
نه بابا همچین مالی نیستن خودم تهرانم ولی باور کن طرف ارومیه خودشون رو ترکیه ای حساب میکنن البته ...

اره ارومیه هم مرزه فک کنم با ترکیه 

تا حالا باهاشون برخورد نداشتم ولی خب ترکا هر جایی باشن عشقن و خوبن 😍مدیونی فک کنی خودم ترکم😂😂😂

کاربریم اسم خودم نیس اسم دختر خاله خوشگلمو گذاشتم  
برای مهاجرت دائم،  داخل گیت فرودگاه پلیس و سپاه ازتون نامه دادگاه میخواد اگه نداشته باشید اجازه ...

نامه حضانت منظورته؟ دارم که

نه بابا همچین مالی نیستن خودم تهرانم ولی باور کن طرف ارومیه خودشون رو ترکیه ای حساب میکنن البته ...

بابا ارمیه ایا اکثرا میرن وان .....ترکیه یعنی استانبول و انکارا و انتالیا.

اینا یه هفته میرن وان جو گیر میشن تازه از اینور کنسرو میبرن خرجشون کم شه 🤣🤣🤣🤣

2706