2737
2739
عنوان

دمنوش نیوشا نخرید.

11103 بازدید | 25 پست

سلام دوستان. صادقانه بگم من بعد از اینکه اتفاقی تو اینستا با یه پیج که ظاهراً کارش طب سنتی بود آشنا شدم،اول که با مشاور دمنوشا صحبت میکردم بعد از تشخیص و شناسایی مزاجم بهم گفت بهترین هاشو واسم جدا میکنه طبق مزاجم و مشکل هورمونیم، خلط پشت حلقم، ورم معدم و غیره و غیره. تضمین میکرد که همه اینا درمان میشن منم احساسی تصمیم گرفتم و سفارش دادم. حتی نگفت چی هستن از کدوم شرکت و کدوم برندن. فقط من میدونستم دمنوشن. ترکیباتشم که نمی‌گفتن. خلاصه بگم بعد از مصرف و پیاده روی روزانه، فقط معدم درد گرفت و جوش زدم. دو تا رژیم بهم داد که خوب بود ولی خود دمنوشا هیچ تاثیری نداشت و صرفا چای بود. فقط یه کیلو کم کردم که اونم برگشت. پول من که رفت و بنظر من خوب نیست دروغ گفتن به مردم، قطعا کارما داره. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
اشتها منم خیلی کم شده بود که این اصلا خوب نیست. مراقب کبدت باش 

دمنوش ساده اس چای سبز با نعنا فلفلی یا به لیمو کرن بری دارچین یا ریز میوه اینا که مشکلی ندارن چایی هستن که خیلی خوشمزه هستن 

نا امید نباش خدا همین‌جاست 
دمنوش ساده اس چای سبز با نعنا فلفلی یا به لیمو کرن بری دارچین یا ریز میوه اینا که مشکلی ندارن چایی ه ...

اره خوشمزه ان. ولی میگن واسه کبد ضرر داره. چون ترکیباتش معلوم نیست چی ان. حالا شما اختیار داری عزیزم

اره خوشمزه ان. ولی میگن واسه کبد ضرر داره. چون ترکیباتش معلوم نیست چی ان. حالا شما اختیار داری عزیزم

من تصمیم گرفتم بعد از تمام شون ومنوش ها برم اعطاری جدا گونه همه رو بخرم خودم توی خونه درست کنم اینجوری مطمئن‌تر هم هست

نا امید نباش خدا همین‌جاست 
2706