2137
2217
عنوان

امروزتولدمه😔😔😔😔😔

465 بازدید | 53 پست

قربون خدا برم 

فکرشم نمیکردم بچم دیگه تو دلم نباشه روز تولدم.....

رفته پیش خدا‌.....

بهارعمرش خیلی کوتاه بود دنیارو ندید بچم

تولدم برام اصلا جالب نیس

بازم خداروشکر

پسرم ۲۲هفته پرکشید

امیدای زندگیم پسرم و همسرمه😍😍😍

💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔

خدای  مــن                            تو تنها کسی هستی که ارزش مرا می دانی؛ صلاح مرا می دانی؛لیاقت و شایستگی های مرا می دانی؛ و به همه اسرار زندگی من آگاه هستی...از تو می خواهم،مرا به آنچه برایم بهتر است هدایت کنی...آمین🙏لینک چالش ناشناسم😜https://harfeto.timefriend.net/16411224009041

بمیرم برا دلت

تو قشنگ ترین تعریف من ازعشقی....🔗❤   senin kadar hiç kimseyi sevmedim......                                                 من نگاهِ تو را ، حسِ نابِ تو را ، ب جهان ندهم ! تا اسیرِ توام ؛ من از این قفست ، ب خدا نَرَهم ...!                   تو خودِ عشقی ، مگه میشه یادم بره چشاتو؟ !                            معذرت بابت لغو دوستیا ، لطفا درخواست ندین !

ارائه کلیه خدمات دندانپزشکی برای کودکان و بزرگسالان با شرایط پرداخت ویژه. برای دریافت مشاوره درمانی رایگان کلیک کنید.

2226

اون فرشته کوچولو جاش خوبه 

تولدت مبارک مامان قشنگ 

انشا الله دوباره نی نی خوشگل میاد تو دلت نگران نباش

وزن فعلی   ۸۵.۴۰۰           قد    ۱۷۳         وزن هدف  ۶۵ سرگروه      @فندق فسقلی                                                انشا الله به زووودی به نتیجه دلخواهم میرسممممم😍
2050
خودمو اماده کرده بودم جشن تعیین جنسیت وتولدم یکی باشه.. الان تورخت خواب دارم خیال پردازی میکنم

همیشه اون چیزی نمیشه که ما میخوایم🙂

خدای  مــن                            تو تنها کسی هستی که ارزش مرا می دانی؛ صلاح مرا می دانی؛لیاقت و شایستگی های مرا می دانی؛ و به همه اسرار زندگی من آگاه هستی...از تو می خواهم،مرا به آنچه برایم بهتر است هدایت کنی...آمین🙏لینک چالش ناشناسم😜https://harfeto.timefriend.net/16411224009041

اگر خدا این بچه رو بهت نداد حتماً می خواد یه بهترشو بهت بده گلم ناراحت نباش

♡منو در تاپیک های فان و خاطره خنده دار تگ کنید♡ ◇آدرس آنلاین شاپم : online_shap_radman◇ ♧آدرس آتلیه آنلاینم : atelier_online♧ ☆به نیرو جهت کار در آنلاین شاپ نیازمندیم☆ □درخواست دوستی قبول نمیکنم□•°تیکر برای شب یلدا هست°•
خدابهت یه بچه سالم دیگه میده عزیزم بگردم🥰😘😘 تولدت مبارک حتما قسمت نبوده فکرشونکن❤❤💋

مگه میشع بهش فک نکنم 😔😔😔

مرسی جونم

امیدای زندگیم پسرم و همسرمه😍😍😍

انشاءالله سال دیگه تولدتو با یه گل دیگه جشن بگیری و دلت شاد باشه خدا هیچوقت بنده شو ناامید نمیکنه صبر داشته باش و توکل بهترینا برات اتفاق بیفته الهی

زندگی ذره ی کاهیست که کوهش کردیم
2051