2737
2734
عنوان

بچها چیشد

592 بازدید | 19 پست

چرا تاپیک ترکطد من تازه اومدم تا همین الان خاب بد میدیدم انگار ک ز خواهرمه و اونو میشناسمش خبری شده بهم بگید 

ارامش خود را به هیچ چیز هیچ کس  وابسته نکن...تا همیشه آن را داشته باشی 🤭🤫
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دوستان به نظرمن همین که فهمیدیم ، ساراخانم حالش خوبه، کافی هست. اون از خوبیش بوده که تا آخرین لحظه خواسته به ما وفا دار باشه و حق دوستی را به ما کامل کرد. من از اینکه وقتی یکی می‌ره و دستش از توضیح دادن کوتاه میشه، براش بد میگن، واقعن ناراحت میشم. به نظرم دیگه زیاد پیگیر نشیم و متفرق بشیم. فقط منتظر این باشیم که ببینیم خواهرشون پاسخی میده به اینا که پیام دادند یا نه. انشاالله هرجا هست خدا کمکش کنه. من ازش بدی ندیدم و همچنان قبولش دارم. خدا را خوش نمیاد پشت سرش اینقد بی انصافی بشه. ساراخانم ساده بود و من اینو از تک تک تاپیک هاش و برخوردهاش ،فهمیدم. 

2740

چطور شده؟ کسی خبر داره از سارا؟ میشه توضیح بدید

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر🌹 آرام‌تر از آهو، بی باک تر از شیرم🌹 هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر🌹 رنج از پی رنج آید، زنجیر پی زنجیر.....و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن برای عاقبت بخیری خانواده ام و خونه دار شدنمون یه صلوات مهمونم کنید🌹🌹
دوستان به نظرمن همین که فهمیدیم ، ساراخانم حالش خوبه، کافی هست. اون از خوبیش بوده که تا آخرین لحظه خ ...

دوست عزیز سارا از احوال خودش خبر داده؟ 

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر🌹 آرام‌تر از آهو، بی باک تر از شیرم🌹 هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر🌹 رنج از پی رنج آید، زنجیر پی زنجیر.....و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن برای عاقبت بخیری خانواده ام و خونه دار شدنمون یه صلوات مهمونم کنید🌹🌹
سلام سارا اومد گفت حالم خوبع

کجا اومد؟ توروخدا یکی بگه چی شده. کی با خواهرش در ارتباطه؟ والا من خونم دست و دلم به هیچی نمیره همش آنلاین یه خبری ازش بدن هیشکی جواب نمیده. این انصافه

کجا اومد؟ توروخدا یکی بگه چی شده. کی با خواهرش در ارتباطه؟ والا من خونم دست و دلم به هیچی نمیره همش ...

سلام

صبح ۴ تا از بچه ها گفتن که خواهر زیبا از کاربری زیبا بهشون تو خصوصی پیام داده که گوشی زیبا رو شوهرش ازش گرفته و گویا امروز به خواهرش تلفنی چند بار میگه بیاد به بچه ها بگه سارا حالش خوبه

خواهرش گفته من به نی نی سایت وارد نیستم تو خصوصی به ۵ نفر آخر پیام دادم که سارا حالش خوبه؛

17:06:36 | 1400/08/18

🍀🌻خدایا چنان کن سرانجام کار، تو خشنود باشی و ما رستگار 🌻🍀
2706