2752
2739

سلام دوستان دخترم الان ۳ سالشه از قبل تولد تشخیص دادن که مشکل برگشت ادرار داره و از بعد تولد تا الان سفالکسین مصرف می‌کنه ، امروز جواب عکس رنگی دوم رو بردیم دکترش گفت هنوز شدیده و اصلا این سه سال تغییر نکرده و باید ببرید پیش جراح مشاوره بگیرید که عمل بشه ،

دکتر خودش اصفهانی هست و دکتر جراح دکتر مولاییان معرفی کردن که قراره فردا ببریم پیشش

نمی‌دونم چطوری عمل میشه اصلا ، نمی‌دونم بعد عمل می‌تونه تحمل کنه یا نه 

توروخدا بیایید بهم بگید چطوریه ، خیلی استرس دارم 

لوازم آرایشی لنیا ، همه چی اورجینال و قیمت مناسب سود کم دارم ، با خرید به یه مادر و یه سرباز کمک میکنید ، ارسال از تهران با پست و تیپاکس داریم 😍
کلیه هاش کوچیکه؟

نه برگشت ادرار داره فقط 

لوازم آرایشی لنیا ، همه چی اورجینال و قیمت مناسب سود کم دارم ، با خرید به یه مادر و یه سرباز کمک میکنید ، ارسال از تهران با پست و تیپاکس داریم 😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
احتمالا ژل بزنند.  فقط يه توصيه ي اكيد به هيچ عنوان تا دكتر نگفته سربت رو قطع نكن و حتما ...

ژل چطوری هست ؟ نه همیشه سفالکسین بهش میدم 

ژل چطوری هست ؟ نه همیشه سفالکسین بهش میدم 

والله نميدونم ولي خوب عمل سنگيني نيست.  حواست خيلي بهش باشه. يكي از اشناهامون فكر ميكرد دخترش بعد عمل خوب شده و ديگه ازمايش نميداد اومد بچه عفونت ادراري شديد گرفت و كليه ها نزديك ٦٠-٧٠ درصد از كار افتادند اونم قراره خرداد ماه عمل بشه. 

2740
پس زیاد نگرانی نداره کجایی هستی گلم

اینم مشکل کمی نیست 

اینم مشکل کمی نیست 

میدونم خدا بزرگه نگران نباش میدونم یه خراش هم برا مادر دررد بزرگیه ولی توکلت ب خدا باشه من خودم کلیه هام مشکل داره خاستی یه ویزیت ببر پیش دکتر من پروفسور حاذقیه

در من تیمارستانی قصد شورش دارد
پس زیاد نگرانی نداره کجایی هستی گلم

تهرانم