2733
2734
عنوان

شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 600 بازدید | 45 پست
من دارم حسادت میکنم اونم به زنی که دیگه وجود ندارد و این داره اذیتم میکنه

حسادت نیست انگار 

چیز دیگه ای هست

به همسرتم در باره این طزر تفکرت چیزی گفتی 

منظورم که در باره زندگی قبلی اش حرف میزنی گاهی؟

تحمل  نداره نباشی دلی که تو تنها خداشی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دلیلت برای جدایی درست نیست

شاید رفتار زن قبلیش درست بوده و رفتار شما درست نیست

شما داری مقایسه میکنی که این درست نیست، شوهرت یه بحران بزرگ رو پشت سر گذاشته، شما با کسی که ندیدیش داری مقایسه مسکنی، من متاهلم شاید به جرات بتونم بگم حتی خانواده ام هم از روابط و مشکلات و بالا و گایین من و همسرم خبر ندارن، مقایسه رو بگذار کنار و اگر شوهرت آدم کاری و پاک و سالمی هست با مشاوره و مطالعه به خودت و اون کمک کن

2731
اون اصلا نمی‌خواد راجع به زندگی قبلیش حرف بزنه

شاید زمان بیشتری لازم داشته تا بخودش بیاد

الان شما ی فرصت بده یجور راه حلی چیزی ببین چطوری بهتر میشه مسافرتی از شهرتون برین ی شهر دیگه

این تغیرات مفیده

اون اصلا نمی‌خواد راجع به زندگی قبلیش حرف بزنه

اگه زندگی اول با جدایی 

تموم  شده بود 

اینقدر اذیت نمی شد

مرگ عزیز سخته 

طول میکشه تا 

خاکستر روی آتیش بگیره و داغش کم شه

الان.که وارد زندگی شدی باهاش 

بهش کمک کن

راحت تر طی کنه 

ای مرحله رو

2740
به من اهمیتی نمی‌ده

کارهایی که دوست داره رو انجام بده بیشتر بهش محبت کن مردا تشنه محبتن. اون یه خلا عاطفی انگار داره شما گناهی نداری که ایشون تو گذشته مونده ولی به هر حال الان شما ازدواج کردید یکم صبوری کن بیشتر محبت کن جذبت میشه زود تصمیم نگیر حیفه

هیچ اگر سایه پذیرد منم آن سایه هیچ... 
اگه زندگی اول با جدایی  تموم  شده بود  اینقدر اذیت نمی شد مرگ عزیز سخته  طول ...

زنش نه ساله نیست و من حسادتم بعد از چهار سال به اوج رسیده تا حالا کنترل میکردم ولی دیگه نمیشه میترسم شبیه درین بشم توی فیلم بدون صداقت 😑😑

زنش نه ساله نیست و من حسادتم بعد از چهار سال به اوج رسیده تا حالا کنترل میکردم ولی دیگه نمیشه میترسم ...

چه رفتار های داره که اذیتت میکنه؟

اگه ناراحت نمیشی بگو 

نه عاشقی بود از اول این‌جوری بودم قایم میکردم حسم رو

گلم این طبیعیه که همسرت به اون خانم فکر کنه، ولی خیلی کم، به هرحال یه روزی عاشقش بوده و باهاش خاطره داره....

شما سعی کن همسرت رو بیشتر دوست داشته باشی و بیشتر بهش محبت کنی

باهاش برو بیرون، زمان بیشتری باهم وقت بگذرونید

سعی نکن مثل همسر اولش رفتار کنی، خودت باش و بذار همسرت عاشقت شه

اون خانم هم فراموش کن و به چشم رقیب بهش نگاه نکن، هر از گاهی با همسرت برو سر مزارش وبراش فاتحه بخون

شما از جزئیات زندگی همسرت و اون خانم مطلع نیستید، شاید همسرتون محبتش به شما خیلی بیشتر از محبتش به خانم باشه...

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♡عشق♡خوب است... اگر یار ♡خدایی♡ باشد...                                                                                                                     تمام پیکرت غرق کبودی...    شبیه مادرت سادات بودی                         #آرمان                                                                                               #جان_فدا 💚🌷
کارهایی که دوست داره رو انجام بده بیشتر بهش محبت کن مردا تشنه محبتن. اون یه خلا عاطفی انگار داره شما ...

ببین من زن مستقلی هستم زن قبلی یک زن وابسته ای بوده نمیدونم این حس حسادت واقعا داره اذیتم میکنه

2706