2733
2734
عنوان

شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 600 بازدید | 45 پست
ببین من زن مستقلی هستم زن قبلی یک زن وابسته ای بوده نمیدونم این حس حسادت واقعا داره اذیتم میکنه

خواهر من شما فکر کن زن دیگه نبوده تو زندگی همسرت

ی مدت اینطوری فکر کن

تاثیر داره

تحمل  نداره نباشی دلی که تو تنها خداشی
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

منم احساس میکنم یک اتفاقی افتاده که همچنین حسی داره

به نظر من دنبال هیچکدوم این احساساتت نرو

میگی 4ساله این موضوع اذیتت میکنه

الان مردهای هستن با اینکه زنش کنارشه همه تلاش زنش راضی نکهداشتن همسرشه بازم سر گوشش میجنبه

و زنش داره به بیخیالی میگذرونه 

مال شما که 

خیلی فرق داره

تحمل  نداره نباشی دلی که تو تنها خداشی
2728
در حرف که اینجوری میگه ولی در عمل نه

چه رفتارهایی داره که تو اینجوری فکر میکنی؟

فکر میکنم خودت از لحاظ روحی بهم ریخته ای و حساس شدی...

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♡عشق♡خوب است... اگر یار ♡خدایی♡ باشد...                                                                                                                     تمام پیکرت غرق کبودی...    شبیه مادرت سادات بودی                         #آرمان                                                                                               #جان_فدا 💚🌷

من خودم مطلقم ولی هیییییچوقت با مردی ک حتی ۱ روز زن عقدی داشته ازدواج نمیکنم چون مردی ک زنش مرده این داستانشه و همش باید خودتو مقایسه کنی و حسادت کنی زنی ک جدا شده هم  احتمال ۹۹ درصد مقصر مرده بوده و حتی اگر بخاطر جدایی و اینا دیگه اون زنو ازش بدش بیاد ولی بازم ریسکه چون خود مرده احتمال زیاد مشکل داره ک اصلاح هم نشده 

من با این کاربری برا هر موضوعی و درد دلی ک فامیل و دوست و اشنا میگه تاپیک میزنم بیشر مواقع ب زبون اونا میگم پس لطفا فاز مچ گیری بر ندارین . 
2738
ببین من زن مستقلی هستم زن قبلی یک زن وابسته ای بوده نمیدونم این حس حسادت واقعا داره اذیتم میکنه

خب همون بیشتر بهش بچسب تو کارا کمک بگیر بزار حس کنه بهش نیاز داری و تکیه گاهته

هیچ اگر سایه پذیرد منم آن سایه هیچ... 
از همسرش جدا نشده که

میدونم کلا میگم میگم با کسی ک زن داشته قبلا چ جدا شده ک مرده زنش خیلی سخته ازدواج مرده این مشکلات شما رو داره و طلاق داده هم احتما ۹۹ دزصد مرده مقصره و تو هم میشش زندگی خوبی نخواهی داشت 

من با این کاربری برا هر موضوعی و درد دلی ک فامیل و دوست و اشنا میگه تاپیک میزنم بیشر مواقع ب زبون اونا میگم پس لطفا فاز مچ گیری بر ندارین . 
2706