2737
2734
عنوان

اگه خدا بخواد جمعه پای پیاده با همسرم عازم کربلاییم

| مشاهده متن کامل بحث + 132 بازدید | 135 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چشم مامان کوچولوی عزیزم چن روزه همش بیاد بچه هام و میگم اگه رفتیم در حق کل بچه های گروه دعا کنم
خــــــدایا شکرت که برام معجزه کردی... عشق مامانی پسر عزیزم خوش اومدی به زندگی منو بابایی   
2731
ممول عزیزم حتما بیادت خواهم بود خانومی چشم از ته دلم دعا میکنم گلم انشاالله بحق شش ماهه امام حسین سال بعد همین موقع صاحب اولاد بشی
خــــــدایا شکرت که برام معجزه کردی... عشق مامانی پسر عزیزم خوش اومدی به زندگی منو بابایی   
اولین باره که مشرف میشی؟ میشه من رو خیلی خیلی خیلی زیاد دعا کنی. اول دعای عاقبت بخیری و روسفیدی... بعد هم اینکه گره از مشکلات باز شه...
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2740
خیلی ممنون حتما فلر عزیزم بیادت خواهم بود انشاالله خدا حاجت دلتو بهت بده عزیزم
من رو یادت میمونه؟ لطفا یک جا یادداشت کن. قدمهات الهی در راه حق استوار باشه و بر پل صراط نلرزه...
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
چشم لبخند جان انشاالله شادی، سلامتی و دلخوشی همیشه تو جمع خونواده و زندگیتون موج بزنه بیادتون هستم گلم
2706