2733
2734
عنوان

اگه خدا بخواد جمعه پای پیاده با همسرم عازم کربلاییم

| مشاهده متن کامل بحث + 132 بازدید | 135 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چشم مامان کوچولوی عزیزم چن روزه همش بیاد بچه هام و میگم اگه رفتیم در حق کل بچه های گروه دعا کنم
خــــــدایا شکرت که برام معجزه کردی... عشق مامانی پسر عزیزم خوش اومدی به زندگی منو بابایی   
ممول عزیزم حتما بیادت خواهم بود خانومی چشم از ته دلم دعا میکنم گلم انشاالله بحق شش ماهه امام حسین سال بعد همین موقع صاحب اولاد بشی
خــــــدایا شکرت که برام معجزه کردی... عشق مامانی پسر عزیزم خوش اومدی به زندگی منو بابایی   
اولین باره که مشرف میشی؟ میشه من رو خیلی خیلی خیلی زیاد دعا کنی. اول دعای عاقبت بخیری و روسفیدی... بعد هم اینکه گره از مشکلات باز شه...
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
خیلی ممنون حتما فلر عزیزم بیادت خواهم بود انشاالله خدا حاجت دلتو بهت بده عزیزم
من رو یادت میمونه؟ لطفا یک جا یادداشت کن. قدمهات الهی در راه حق استوار باشه و بر پل صراط نلرزه...
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
چشم لبخند جان انشاالله شادی، سلامتی و دلخوشی همیشه تو جمع خونواده و زندگیتون موج بزنه بیادتون هستم گلم
2706