2733
2734
عنوان

با چه خصوصیاتی میشه همچین مردی رو جذب کرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 737 بازدید | 51 پست

الان میگی مقتدر ..دو روز دیگه ک شرو کرد ب زورگویی و زیادی غیرت بازی در اوردنش میدونی ک هرجیزی تعادلش خوبه.ولی اینجور مردا دنبال زنهایی هستن ک برعکس شخصبت خودشون داشته باشن

نگران نیستم .همه چیز درست میشود.آب ریخته روی زمین،جمع نه اما خشک میشود.قلب شکسته خوب نه اما ترمیم میشود.وهنوز هم میتوان در گلدان شکسته گل کاشت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شوهرم مغروره 

همیشه میگه این ک مث بقیه دخترا نبودی جذاب بودی

این ک رام نبودی مغرور بودی وقتی ی حرف بت میزدن سریع ج میدادی

ب شخصه ندیدم مرد اینجوری از زن مطیع خوشش بیاد،شاید زبانی بگن خوشمون میاد ولی در نهایت برای زنی ارزش قائلن ک بتونه ب اندازه مرد در زندگی مشترک نقش داشته باشع

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
2728
دقیقا هر کی دنبال برعکس خودشع

کلا هر مردی از خانومای با زنانگی بیشتر خوششون میاد

مخصوصا مردای اینجوری بیشتر دنبال خانومای مهربون و منعطفن

[ 🔞🔞🔞🔞🔞...ببخشینا ] [کارِ خوبو هیتلر کرد🦊][ اونقدر ادم درست و حسابي روي زمین هست که لازم نیست ب کسي شانس دوباره بدین! ✈️ •••]
کل تاپیک هات همینه😂😂واقعا شوهر کردن هدفته خو حالا یکیم اومد برده ش شدی بعدش هدفت چیه

عزیزدلم حرفتون قشنگ نیست

هرکسی تو زندگیش هدف خاص خودشو داره

مگه شوهر کردن بده؟

مگه همه قراره هدفشون پرفسور شدن باشه؟

چرا اینقد درمورد ازدواج گارد میگیرین..

[ 🔞🔞🔞🔞🔞...ببخشینا ] [کارِ خوبو هیتلر کرد🦊][ اونقدر ادم درست و حسابي روي زمین هست که لازم نیست ب کسي شانس دوباره بدین! ✈️ •••]
مثلا میشه توضیح بدید

توضیح نمیخاد گلم یکی رو میشناسم  همونی هست ک شما میگین اونقدر مغروره ک عذر خواهی نمیکنه.خانمش بدون اجازه حق رفتن ب خونه باباش روهم نداره..اون اقتدارش فقط توی عربده کشی هست ..اون مردی ک شما میخواهین توی جامعه الان ما که ملت اعصاب ندارن  باشیب تند ب سمت زورگویی درحال حرکته 

نگران نیستم .همه چیز درست میشود.آب ریخته روی زمین،جمع نه اما خشک میشود.قلب شکسته خوب نه اما ترمیم میشود.وهنوز هم میتوان در گلدان شکسته گل کاشت.
2738

تو باز این تاپیک رو زدی :/

تقریبا همه مردهای ایرانی اینطورین نیازی نیست دنبالش بگردی همشون حس میکنن پخ خاصین

الان که این امضام رو می‌نویسم ساعت ۵:۳۱ صبحه و به‌شدت ناراحت و غمگینم بابت یه موضوعی که می‌دونم چندوقت دیگه برام هیچ ارزشی نداره همیشه دوست دارم ناراحتیامو یه جا بنویسم که موقع خوشحالیام بیام نگاهش کنم از یه طرف خداروشکر می‌کنم که اون ناراحتی گذشته از یه طرف به خودم مغرور نمی‌شم و می‌دونم ناراحتیای بدتری تو راهه😆

شما اول از خودتون بپرسید بعنوان یه ادم ازاد چرا دنبال اینید که از کسی اطاعت کنید؟!!! کاملا مفهوم زندگی مشترکو اشتباه متوجه شدید و بوی خامی میده حرفتون

اقتدار داشتن طرف به این معنی نیس که اون رییسه و تو بنده و باید ازش اطاعت کنی!!!!

میشه بیشتر توضیح بدی چطور باشیم یه کوچولو 😐

خانومی که خشن و بدعنق باشه چه جذابیتی داره؟یا خانومی که بددهن باشه و سره هر چیزی به همه بپره دلنشینه؟

برعکس ، ی خانوم صبور و بااخلاق برای همه جذابه ، خانومی که مراقب صحبت کردنشه

به خودش و ظاهرش اهمیت میده

عزت نفس داره

ازین ویژگیا

عزیزم این کتابا رو بخون.

بنویس تا اتفاق بیفتد.

معجزه ی شکرگزاری.

زنان زیرک.

لااااایک نکن مهربون... یه روز یه نفر وارد زندگیم میشه که خیلی پاک و زلال مثل آب چشمه. تا حالا شنیدی صدای چشمه رو ؟ کنار دریا، قدم زدی؟ نسیم خنک رو توی گرما ، حس کردی؟ توی هوای سرد، شیر گرم خوردی؟ به شبای برفی زمستون، نگاه کردی؟ اهنگ مورد علاقت،که اسمشو نمیدونستی، پیدا کردی؟ امیدوارم یه روز برفی، یه نفر بیاد ، در خونه رو بزنه، بگه من اومدم، و اونقدرررر محکم بغلم کنه که تکه های شکسته ی قلبم، سر جاش قرار بگیره.حس کنم خودمو پیدا کردم . یه نفر که جبران می کنه تمام سالها و روزایی که از دیگران تمنای محبت داشتم. یه نفر که معجزه زیبای الهی از طرف خدای مهربونم باشه ، یه فرشته ی نجات که وقتی می خوابه،خواب رو از چشمام میگیره و محو نگاه قشنگش میشم.حرف که میزنه، بهترین شنونده میشم.وقتی به حرفام گوش میده، قشنگترین حرفا رو میگم. و وقتی کنارم نیست، منتظر اومدنش میشم.دلم میخواد باشی تا زندگی کنم و هر لحظه بگم : خدایا شکرت ، من عاشق زندگی هستم