2733
2739
عنوان

با چه خصوصیاتی میشه همچین مردی رو جذب کرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 737 بازدید | 51 پست
تو ذهن شما اینجوری حک شده که زنانگی ینی ضعیف بودن و مردانگی ینی خشن بودن درحالی ک اینجوری نیست و من ...

زنانگی ک کتابا تعریف میکنن مال زنیه ک دقیقا ب اندازه شوهرش تو تصمیم های مهم نقش داره نمیذاره بهش توهین شه مغروره مهربونیش ب اندازه مرده خودشو با حرفایی مثل رام و مطیع و...کوچیک نمیکنه،احساساتی نیست و..

کتاب زنان زیرک رو بخونید متوجه میشید

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
زنانگی ک کتابا تعریف میکنن مال زنیه ک دقیقا ب اندازه شوهرش تو تصمیم های مهم نقش داره نمیذاره بهش توه ...

بله زن جایگاه و شخصیت مخصوص خودشو داره

[ 🔞🔞🔞🔞🔞...ببخشینا ] [کارِ خوبو هیتلر کرد🦊][ اونقدر ادم درست و حسابي روي زمین هست که لازم نیست ب کسي شانس دوباره بدین! ✈️ •••]

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزدلم حرفتون قشنگ نیست هرکسی تو زندگیش هدف خاص خودشو داره مگه شوهر کردن بده؟ مگه همه قراره هدفش ...

شوهر کردن بد نیس گلم

همه زندگیت شوهر کردن باشه بده!

خب شوهر کرد بعدش چه هدفی داره؟؟

میدونی جامعه ی جور شده ی سری کلا میگن ازدواج چیه فلان ی سریام کلا زندگیشون شوهره ...

ایشون بایدهدف خودشو داشته باشه زندگی کنه چیزای جدید یاد بگیره شوهرم کرد میشع مکملش ادامه میدن نه اینجوری ‌.....

✨🌱
2731
شوهر کردن بد نیس گلم همه زندگیت شوهر کردن باشه بده! خب شوهر کرد بعدش چه هدفی داره؟؟ میدونی جامعه ...

ایشون نگفتن که کل هم و غمشون شوهره

همونطور که تودشونم گفتن خب تحصیلات دارن و این نشون میده ایشون قطعا برای زندگی خودش هدفهای زیادی داره

و البته اینکه ایشون فقط یکسری خصوصیات رو گفتن و نظر بقیه رو خواستن همین

[ 🔞🔞🔞🔞🔞...ببخشینا ] [کارِ خوبو هیتلر کرد🦊][ اونقدر ادم درست و حسابي روي زمین هست که لازم نیست ب کسي شانس دوباره بدین! ✈️ •••]
منظورم از زنانگی ضعیف بودن نیست،بنظرم شما اشتباه برداشت کردین

نه عزیزم منظورتونو فهمیدم.ولی انقدر قالبهای زنانگی و مردانگیو تنگ نکنید که تعداد زیادی از ادما نادیده گرفته شن و احساس کنن به اندازه کافی زن یا مرد نیستن چون فلان ویژگی رو ندادن.خیلی زن‌ها هم مرد احساسی میپسندن‌خیلی مردا هم زن قوی میپسندن.

اگر امار مطالعه شده ندارید هیچ وقت نظر خودتونو بعنوان نظر اکثریت بیان نکنید