2733
2734
عنوان

با چه خصوصیاتی میشه همچین مردی رو جذب کرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 737 بازدید | 51 پست
هرررر مردی؟ چظوری با اطمینان یه همچین گزاره‌ای میگین واقعا

منظورم اکثر آقایون بودن.

همونطور ک اکثر خانوما از مردای سست و فوق احساسی و ضعیف بدشون میاد

[ 🔞🔞🔞🔞🔞...ببخشینا ] [کارِ خوبو هیتلر کرد🦊][ اونقدر ادم درست و حسابي روي زمین هست که لازم نیست ب کسي شانس دوباره بدین! ✈️ •••]

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعدم تو چرا دنبال دستکاری کردن خودتی؟ خودت باش.خود واقعبت.عرت نفس و اعتماد به نفسم داشته باش

اونوقت با کسی رابطه برقرار میکنی که بیشترین تناسبو باش داری.نه کسی که تو فانتزیات تصویر کردی

منظورم اکثر آقایون بودن. همونطور ک اکثر خانوما از مردای سست و فوق احساسی و ضعیف بدشون میاد

این حرفتونم غلطه. این همه و اکثرا گفتنا رو اگر دیتای اماری ندارید هرگز نگید. تصورای غلط و مسمومی  تو ذهن مجردا بوجود میاره

2728

خواهر و‌برادرت خارجن،آپشنِ شما حساب میشه؟😁

از اونا دوست داری ک با کمربند بجونت بیفتن؟😜

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                
این حرفتونم غلطه. این همه و اکثرا گفتنا رو اگر دیتای اماری ندارید هرگز نگید. تصورای غلط و مسمومی &nb ...

منظورم از زنانگی ضعیف بودن نیست،بنظرم شما اشتباه برداشت کردین

[ 🔞🔞🔞🔞🔞...ببخشینا ] [کارِ خوبو هیتلر کرد🦊][ اونقدر ادم درست و حسابي روي زمین هست که لازم نیست ب کسي شانس دوباره بدین! ✈️ •••]
من فکر میکنم اینجور مردا سمت خانومایی میرن که زنانگی بیشتری دارن خانومایی که خوش اخلاق و مهربون و خ ...

نع بابا😐😅

بلدیااا😂😂

خدایا به بزرگیت قسمت میدم همه منتظرا رو دامنشون رو سبز کن💚
2740
 خانومی که خشن و بدعنق باشه چه جذابیتی داره؟یا خانومی که بددهن باشه و سره هر چیزی به همه بپره د ...

خب ی اقای خشن و مغرور ک رییس باشه چ جذابیتی داره؟ولی میبینی ک برای امثال اسی جذابیت داره

مطمئن باش ی زن خشن و مغرور هم جذابیت داره برا ی سریا

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
منظورم از زنانگی ضعیف بودن نیست،بنظرم شما اشتباه برداشت کردین

دقیقا اینایی ک راجع ب مردا گفتی واسه زنا هم صادقه

مردا از زنای احساسی و ضعیف بدشون میاد

تمام کتاب های جدید و روانشناسا شخصیت مناسبی ک برای یک خانم نشون میدن دقیقا خلاف چیزیه ک اسی میگه

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم

ببین تو یا غریزه خیلی قدرتمندی داری یا تا حدی خودت مطالعه داری.

خیلی خوبه که خودت رو میشناسی و میدونی چی میخوای. سوالت هیچ ایرادی نداره، ولی سعی کن مطالعت رو بالا ببری تا زن و مرد رو بهتر بشناسی. تو گوگل سرچ کن قدرت زنانگی، مطالب جالبی میاره که شامل رفتارهای جذب کننده مردان هم هست. تو باید زنانگیت رو تقویت کنی، اونم خیلی با چیزی که عوام میگن فرق داره.

از طرفی باید شناختت از مردها رو بیشتر کنی، که مبادا توی انتخابت دچار اشتباه و افراط بشی.

دقیقا اینایی ک راجع ب مردا گفتی واسه زنا هم صادقه مردا از زنای احساسی و ضعیف بدشون میاد تمام کتاب ...

تو ذهن شما اینجوری حک شده که زنانگی ینی ضعیف بودن و مردانگی ینی خشن بودن

درحالی ک اینجوری نیست و من منظورم این نیست زن باید رام و برده باشه یا مرد باید سوار زن بشه