2733
2739
عنوان

تاپیک قبلی گفتید عکسا قابل خوندن نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 294 بازدید | 42 پست
میخوام همینکار رو بکنم اگ بزارن اگ ادم حسابم کنن بزارن تصمیم بگیرم💔

ببین خواهرانه بهت بگم،الان جدا شی بهتر از جدا شدن بعدها با یه بچه است.عمر و جوونیت رو نمیتونی همیشه برگردونی‌.به کسایی که مخالفن بگو هر وقت باشه جدا میشی امروز بهتر از فرداست.

آره کوتاه نیا پس فردا اگه با یه بچه برگردی اوضاع خیلی بدتره 

شک ندارم که ادم نمیشه و فردای عروسیم با یه بچه بر میگردم خونه بابام

منتظر نشین، زندگی زودتر از اونی که فکر کنی می‌گذره!💛
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین خواهرانه بهت بگم،الان جدا شی بهتر از جدا شدن بعدها با یه بچه است.عمر و جوونیت رو نمیتونی همیشه ...

دقیقا همیکارو میکنم بدون دعوایی میگم عمر این رابطه سر اومده میخوام جدا بشم

2728
هنوز خیلی جوونی حیفه بخوای جوونیتو پای همچین آدمی تلف کنی جداشو و درستو ادامه بده انشااله که بهترینه ...

انشاالله

ممنون عزیزم همچنین

اذر امسال۲٠ساله میشم:)

😐جدی داری میگی

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 !Lets be clear i trust no one  !                                   بذار رو راست باشم؛ من به کسی اعتماد ندارم!🖤                  همیشه عشق باشد،همیشه برکت💙                          https://harfeto.timefriend.net/16545522888122
شک ندارم که ادم نمیشه و فردای عروسیم با یه بچه بر میگردم خونه بابام

چرا قبولش کردی؟چی تو وجودش دیدی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 !Lets be clear i trust no one  !                                   بذار رو راست باشم؛ من به کسی اعتماد ندارم!🖤                  همیشه عشق باشد،همیشه برکت💙                          https://harfeto.timefriend.net/16545522888122
2740
چرا قبولش کردی؟چی تو وجودش دیدی؟

روز اول این ادم نبود اصلا،تقصیر خودم نیست مجبورم کردن ک ارع خوبه ازدواج کن هی خوبیش گفتن

الانم ک اومده بود عیادت بابام،بابام میخواست شرایط جور کنه که باهم صحبت کنیم مشکلمون مثلا باز گو کنیم خیلی شیک گفت نه الان کسی منتظرمه باید برم،یعنی اون لحظه دلم میخواست خفش کنم چقد پست و عوضی باشه که موضوع زندگیمون به این مهمی بگه نه من الان کار دارم،یعنی اون کاره واجب تره،وقتی اومده بود اصلا نگاهم ننداخت،حالم ازش بهم میخوره تقصیر بابامه ک هی زور میزنه باهم اشتی کنیم حالا دید این ادم چطو غرور دخترش خورد کرد😔

روز اول این ادم نبود اصلا،تقصیر خودم نیست مجبورم کردن ک ارع خوبه ازدواج کن هی خوبیش گفتن الانم ک ...

وااای واای دقیقا برامنم همینکارو کردن هی گفتن خوبه فلانه هی خوبیاشووو گفتن بااینک خاستگارای بهترداشتم باشرایط عالی ولی انقدر تو مغزم کردن ک خوبه قبول کردم منم ۱۹سالم داره تموم میشه..

هربارم بقیه زورش کردن معذرت خواهی کنه ولی خسته شدم فقط فرقش اینه اون الان دنباله منه ولی من دیگ نمیخامش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وااای واای دقیقا برامنم همینکارو کردن هی گفتن خوبه فلانه هی خوبیاشووو گفتن بااینک خاستگارای بهترداشت ...

چقد زندگیمون شبیه بهمه!!!من امشب همون یه درصد علاقمم ریختم دور کاملا ازش متنفر شدم الان سخت تر از همیشه پای طلاق وای میستم بنظر میاد خودشم همینو میخواد،،تو طلاقتو نگرفتی؟

چقد زندگیمون شبیه بهمه!!!من امشب همون یه درصد علاقمم ریختم دور کاملا ازش متنفر شدم الان سخت تر از هم ...

اره شبیه همیم..

خوب کردی خودتو دوست داشته باش ارزشت بیشترازایناس

دانشگاهی؟

منو نزاشت برم😑چون قبول نشدم و مقصربود 

نه هنو دنباله مدرکم میخام تهش توافقی جداشم بره پی کارش خسته شدم نمیخامش..حتی برام خرجم میخاد بکنه هزارویک منت میزاره یا مامان باباو خواهرشو میاره ک ببینن داره خرج میکنه تاحالا یه بارم بیرون نبرده کاری نکرده برام..من واقعا خنثی شدم نمیخامش

1
5
10
15
20
25
30
35
40