2733
2734

براتون تایپش کردم

۱بد قول،وقتی قول میده سر قولش نیست،مثل مشروب نخوردن،ناس استفاده نکردن،نگشتن با رفقای ناباب و معتاد

۲پول تو جیبی نمیده،من نه مانتو درست حسابی دارم نه لباسی هیچی همش دارم از بابام پول میگیرم همش دارم کفشا و لباسای خواهرامو میپوشم بهشم گفتم ندارم میگ باشه میخرم برات ولی خبری نیست( چون بی پوله)

۳لحن حرف زدنش باهام کوچه بازاریه انگار داره با مرد حرف میزنه لطافت نداره بارها گفتمش کمبود عاطفه دارم یه هفته خوبه دوباره میشه همون ادم قبلی 

۴بسیــــــــار ادم لجبازی هست،وقتی ک ازش ناراحتم و دلخور بجای اینکه از دلم در بیاره خودشو میزنه به کوچه علی چپ انگار هیچی نشده یا اینکه یه رفتار و حرکتی میزنه که بیشتر و صد پله بالاتر دلخور میشم

خیلی دیر پیش قدم میشه برای دلجویی(۹۹درصد مشکلات همیشه از اونه یعنی اون یه کاری کرده یه عیبی داشته ک باعث ناراحتی شده)

۵وقتی اشتی باشیم هفته ای یبار مشروب میخوره اگر قهر باشیم هر روز و هرشب میخوره همشم با رفیقای معتاد و بی فرهنگ میگرده کلا وقتی باهم قهریم تمام خط قرمزای منو ک زمان اشتی باهاش مطرح کردم میزاره زیر پاش میره سراغ فیلمای مستهجن و خود ارض.ایی

۶با ادمای سطح پایین و بی فرهنگ و بی ادب میگرده که هم معتاد هم بی شعورن هرچی میگم بزارشون کنار میگه باشه ولی بازم باهاشون میگرده خصوصا تا چشم منو دور ببینه

۷مدرک تحصیلیش اول راهنمایی،خاک تو سرم که قبولش کردم مطمعنم اگ یکم درس خونده تر بود یه سری شعور و اداب معاشرت ک این همه ادم بلدن اینم بلد میبود

۸وقتی ب حنس مخالفی میرسه همش زیر چشمی نگاهش میکنه فک میکنه منم حالیم نیست بعد جلوی من شوخ بازی مسخره بازی در میاره ک مثلا اونا هم متوجه بشن دنبال جلب توجهه

۹داره طبقه دوم خونه مادر شوهرم خونه درست میکنه هی میگه فقط سر خونه زندگی خودم میرم خونه اجاره ای نمیرم،(حساب کردم با این پیشرفت کاریش تا ده سال دیگم خونه اماده نیست)

۱٠معذرت خواهی درست و محترمانه از یه خانوم رو بلد نیست همش طلبکاره از ادم با اینکه مقصر هم خودشه

۱۱تقصیر خودمه سر خیلی بحثا خدا وکیلی قصد داشتم طلاق بگیرم برم ولی هی خرم کرده برگشتم الان ک باز میگم طلاق دیگه به سخره گرفته میگه  باشه بریم راست میگی بریم طلاق خبرم کن

یبار ک کلا دیوونه شده بود زده بود به سرش هی میگفت عنتر خانوم،حرومزاده و.. بیا بریم طلاقت بدم ک من هیچی نگفتم اوکی دادم اما فردا شبش عین سگ به غلط کردن افتاد 

۱۲تو رابطه جنسی هیچی کم نزاشتم واسش همیشه نظرشو پرسیدم ولی بازم خود ارضایی میکنه فیلم میبینه( دلم حسابی از این موضوع پره برام حکم خیانت رو داره)

۱۳ کینه ای هست و بشدت اهل تلافی حتی با من خودم اصلا اینطوری نیستم

۱۴وقتی قهریم بیشتر خود ارضایی میکنه بیشتر عرق میخوره بیشتر با رفیقای کثیفش میگرده

اخرین بحثمون فیلم دیدنش بود کلی قسم خورده بود قول مردونه داده بود دیگه نگاه نکنه اما گفت با عالم پررویی اره دیدم چون تو مانتو جلو باز میپوشی نمیدونم روسریت میره عقب( دلایل مسخره،خب ابله تو وقتی بهم پول نمیدی لباس بخرم مجبورم لباسای مجردیم بپوشم)تازه ایشون موقع خاستگاری کفت پوششت کاری ندارم الان هار و پررو شده 

همشم بجای معذرت خواهی بابت کاری ک کرده هی میگه بیا تکلیفم مشخص کن،میخوای چیکار کنی و فلان

(قصد دارم ازش جدا بشم این دفه نخواهم موند با این ادم)

راستش دیگه تمایلی ندارم حتی بهم دست بزنه احساس میکنم حالم ازش بهم میخوره تا ببینمش قیافشو حین خود ارضایی میاد جلوی چشام ک چطو با دیدن زنای نامحرم حال میکنه،حالم بده،احساس میکنم این رابطه واسم سمی شده دیگه

شما بودید چیکار میکردید؟

میدونم خیلی صحبت کردم اما این تمام مشکلاتمون نبوده این همه حرف زدم ک قشنگ بتونید درک کنید چطور ادمیه

با این همه ادعا داره ک دوستمم داره

منتظر نشین، زندگی زودتر از اونی که فکر کنی می‌گذره!💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همچین ادمایی خودشونم دوست ندارن چ برسه به طرفه مقابل گفتم ک شوهرمنم همینه ..تا میتونی مدرک جمع کن و جداشو نمون دلت نسوزه منم کنارش میخابم حالم بهم میخوره دلم نمیخاد حتی دستش بهم بخوره خیلی سخته خیلی زیااد..مدرک جمع کن جداشو..منم دارم همین کارو میکنم خودت برای خودت مهم باشی بهتره

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 !Lets be clear i trust no one  !                                   بذار رو راست باشم؛ من به کسی اعتماد ندارم!🖤                  همیشه عشق باشد،همیشه برکت💙                          https://harfeto.timefriend.net/16545522888122
2728

سلام همشو خوندم 

راستش به نظر من این مشروب خوردن و رفیق بازی رو هیچ وقت ترک نمیکنه و لج باز بودنش تا آخر عمر اذیتت میکنه

نامزدی برای شناخت هست  من معمولا مخالف جدا شدنم ولی شنا بهتره یکی در سطح خودت پیدا کنی

نمیخوام تو دلتو خالی کنم اما این آدم مرد زندگی نیست چون هم از لحاظ مالی صفر هم از لحاظ عاطفی 

مشروب خوردن و رفیق بازی هم که بماند 

جدایی خیلی بهتر از موندن تو یه زندگی جهنمیه

عزیزم ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه است.این فرد آدم بشو نیست اگه آدم بشو بود تا الان شده بود.طلاقت رو بگیر .نمیدونم واقعا خدا بهت چه صبری داده با همچین آدمی زندگی کردی و تا الان ادامه دادی و ادامه میدی.

بنظر من زندگی تو پای این آدم حروم نکن گلم

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       
2738
عزیزم ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه است.این فرد آدم بشو نیست اگه آدم بشو بود تا الان شده بود.طلاقت ...

میشه برام دعا کنید جدا بشم؟ ممنون از نظرت گلم

نمیخوام تو دلتو خالی کنم اما این آدم مرد زندگی نیست چون هم از لحاظ مالی صفر هم از لحاظ عاطفی  ...

دقیقا هم عقیده ایم،بخدا نایی ندارم ادامه بدم حس تنفر شدیدی دارم 

برام سواله چرا تا الان جدا نشدی ؟؟ دوران نامزدی و عقد دوره ایه که همه سعی میکنن بهترین خودشون باشن ...

اگه خانوادم هی هولم نمیدادن سمت اشتی خیلی وقت پیش جدا میشدم ولی این دفه کوتاه نمیام در برابرشون

ممنون از نظرت😔

غصه نخور از نو شروع کن و سعی کن خوشبخت بشی حداقل الان راه برگشتت هموار تر چون عروسی نکردی  و بچم نداری خداروشکر

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       
میشه برام دعا کنید جدا بشم؟ ممنون از نظرت گلم

عزیزم برو دادگستری از همه چیزت بگذر و فقط جدا شو.توافقی جداشی بهتره.ولی دیگه ادامه نده.

متاسفم واقعا،وقتی خوندم کاملا از نوشتنت فهمیدم ب شدت تحت فشار هستی.انشاالله خدا بهترینها رو برات رقم بزنه.

2706